8% українців можуть втратити право на своє житло

25.11.2011

В даний час 92% українців скористалися правом оформити приватизацію особистого житла.  Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк пропонує народним депутатам ухвалити закон про завершення приватизації житла в Україні.

Якщо пропозиція міністра буде прийнято, 8% жителів країни до кінця своїх днів залишаться квартиронаймачами у власному будинку без права продати і подарувати свою нерухомість.  Такий хиткий правовий статус зробить користувачів неприватизованого житла більш уразливими для рейдерів.

Ініціатива міністра обумовлена прагненням влади стимулювати збільшення в Україні кількості об’єднань співвласників житла та передати їх турботам багатоквартирні будинки.  Цьому заважає той факт, що ще не всі жителі країни оформили приватизаційні документи на свої квартири і юридично не мають підстав для членства в ОСББ.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами