Архітектурне освітлення з використанням світлодіодних світильників

28.03.2016

архітектурне освітленняОстаннім часом все частіше для освітлення фасадів, як будинків, так і громадських будівель використовують світлодіодні світильники. Ця тенденція пов’язана не тільки з низьким енергоспоживанням, але і з відсутністю необхідності обслуговування. На відміну від галогенних ламп, світлодіоди при хорошому тепловідводі практично не деформуються, і відповідно не потребують обслуговування. Це буває особливо важливим при розміщення джерел освітлення в важкодоступних місцях. При цьому спроектувати майбутній вигляд освітлення фасаду досить просто, оскільки використовуються всього два параметри – кут розсіювання і світловий потік в люменах. Для простого підсвічування фасаду безпрограшним варіантом є використання різноспрямованого світильника з досить широким кутом освітлення – 45 або 60 градусів.

При цьому для освітлення одноповерхового будинку, або зони висотою в 1 поверх цілком достатньо 3-х ват в кожну сторону. Якщо є бажання візуально виділити якусь частину фасаду, є сенс встановити настінні світлодіодні світильники з більш вузьким променем, наприклад – 30 градусів. Або освітлити тільки частину фасаду, але більш потужними світильниками 6 або 9 ват в кожну сторону. Більш потужні світильники слід використовувати і при необхідності освітлювати фасад двох- і більше поверхових будинків, або комбінувати рівні освітлення.

При цьому, якщо використовувати настінні архітектурні світлодіодні світильники спрямованого світла, результат практично завжди буде вражаючим, і тільки від вашого бажання буде залежати, який акцент вам захочеться зробити. При цьому ціни на дані світильники відносно невеликі, а ефект від спрямованого світла значно вищий ніж від простих варіантів освітлення.

Стаття надана сайтом: http://ledeffect.com.ua/prod/architekturnoe-svetilniki-osveshenie.html

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами