Чому нерухомість краще купувати за кордоном?

07.01.2012

Нерухомість, в усі часи, була найвигіднішим видом вкладення своїх коштів. До цієї компанії зазвичай додають золото і діаманти, але простий обиватель зі мною погодиться – немає нічого надійнішого, ніж дах над головою і думки про те, що десь на сонячному пляжі Італії або у схожій на казку Нової Зеландії, в міському реєстрі нерухомості, значиться твоє ім’я. Ім’я господаря затишного будиночка, особняка, офісного центру, в кінці кінців. Це не важливо.

На сьогоднішній день перед українськими інвесторами постало серйозне питання про те, в нерухомість якої країни вкладати свої гроші? Чим це може обернутися? І чому краще купувати нерухомість за кордоном, а не тут, в Україні!?

Справа, перш за все, в менталітеті. У нашому рідному українському менталітеті. Не особливо вдаючись у минуле, пригадаємо долю одного селища в Київській області. Власників будинків вигнали з під дахів їхніх власних будинків, а потім ці дахи просто обвалили. Геніальна українська демократія. Багато говорилося про те, що будинки були побудовані незаконно, всі документи отримані через хабарі чиновникам, але факт залишається фактом – це все було оформлено на реальних людей. У тих же Сполучених штатах таку ситуацію уявити складно. Ви віддаєте гроші, отримуєте тоненьку папку з документами і йдіть власником нового особняка. Все просто, прозоро і … дешево! Ви не помилилися – дешево. За останньою інформацією двокімнатна квартира в центрі Москви коштує стільки ж, скільки двоповерховий особняк в Канаді на березі річки Юкон. Що вплинуло на таку істотну різницю в ціні сказати складно, але одне гранично ясно – ціни на нерухомість в центральних містах України непомірно завищені.

Іншим цікавим моментом є те, що влада тієї чи іншої зарубіжної країни часто влаштовує щось подібне до аукціонів. Візьмемо Сицилію, де з недавніх пір будинки з тисячолітньою історією продаються всього за 1 євро! Так, в обов’язкову умова входить його повна реконструкція, на яку піде близько 100 000 євро – стільки коштує побудований з нуля двоповерховий цегляний будинок, без меблів та внутрішніх оздоблювальних робіт. Порівняння з історичним, виконаним у стилі старовинних майстрів будинком на березі моря у сонячній Сицилії – не доречно.

Іншою стороною питання є політична нестабільність в тому чи іншому регіоні. Взяти, приміром, Швейцарію, з її спокійним розміреним побутом, надійними банками (а значить і надійною економікою) і усміхненими, привітними людьми. Швейцарія завжди була нейтральною країною, що стосується військових дій. Нафтові магнати і сталеві королі тримають свої гроші тільки в швейцарських банках. А тепер давайте візьмемо Україну, політична обстановка якої змінюється з кожним днем ​​і стабільності не видно навіть на горизонті. Сьогодні людина, яка володіє серйозною нерухомістю в Україні – господар життя. Завтра – до влади приходять комуністи, і все наше майно стає надбанням громадськості. Кому це треба?

Опустивши навіть найстрашніші припущення щодо комуністів, пригадаємо ситуацію із сонячним містом Сочі сусідньої Росії, жителів, якого буквально виселили зі своїх будинків, щоб вибудувати там готелі та розважальні центри для олімпіади 2014 року.

Європа, США, Канада – ті місця, де людині з грошима і бажанням вкладати ці гроші в їхню країну завжди раді, ті місця, де права на вашу власність залишаються вашими назавжди.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами