Чи варто купувати квартиру в Києві під здачу в оренду?

19.04.2013

купувати квартиру в КиєвіКупівля квартири в Києві. Чи варто інвестувати в київське житло? Гуру інвестування вважають інвестиції в нерухомість засобом для пенсіонерів. І десь з ними можна погодитися.

Людина молода, повна ідей і енергії, швидше віддасть перевагу вкладати свої заощадження в щось більш прибуткове ніж нерухомість. І все ж, якщо не дивлячись на свій вік і соціальне становище, Ви зважилися купити квартиру в Києві з метою отримання доходу від здачі її в оренду, буде розумно трошки порахувати. Порахувати і порівняти, чи варто здійснювати цю покупку сьогодні? Або можливо вигідніше покласти наявну суму на депозит? Звичайно, є й інші інструменти інвестування – цінні папери, метали, валюти, але в цій статті нам хотілося б порівняти прибутковість від покупки квартири в Києві саме з банківським депозитом.

Для цього нам необхідні наступні ввідні дані:

  • Вартість купівлі квартири плюс накладні витрати з її придбання.
  • Передбачувана зміна ціни квартири за 1 рік.
  • Ціна здачі квартири в оренду мінус накладні витрати з її утримання, податки, ремонт, витрати на управління.
  • Ставка валютного депозиту в стабільному банку.

Якщо ми подивимося розділи продаж квартир у Києві на українських сайтах нерухомості, ми побачимо, що придбати, наприклад, однокімнатну в одному з кращих спальників Києва Оболоні можна в середньому за 65 тисяч доларів.

Здавати таку квартиру в оренду сьогодні можна за 430 доларів на місяць. Ціни на квартири в Києві сьогодні перебувають в спадному тренді, приблизно близько 1% в місяць. Ціни на оренду відносно стабільні. Ставка депозиту в доларах США коливається близько 6% річних.

Маючи ці дані приступимо до математики:

65 тис. + 5% (середні сумарні витрати при придбанні) = 68 тис.250 доларів.

за найближчий рік куплена квартира подешевшає на 1 * 12 = 12%.

через 1 рік вартість її складе 65 тис. – 12% (7800) = 57 тис. 200 доларів США

за 1 рік здачі квартири в оренду Ви отримаєте:

430 доларів * 12 = 5 тис.160 долл. мінус 25% (витрати на комуналку, податки, ремонт, управління) = 3 тис. 870 доларів.

Разом: Прибуток 3 тис. 870 – втрата вартості 7 тис. 800= мінус 3.930 доларів. Хороший бізнес.

Тепер беремо ті ж 68 тис. 250 доларів, і кладемо їх на банківський депозит під 6% річних.

68250 * 6% = плюс 4 тис. 095 доларів.

Цифри говорять самі за себе. Сьогодні, будь Ви пенсіонер чи молода людина, вкладення в київське житло принесе Вам лише збиток і втрату часу. Прибутковість київської нерухомості перебуває в негативній зоні.

 

Если Вы хотите снять квартиру посуточно в городе Харьков то обратитесь в компанию iStay, там аренда квартир в Харькове посуточно обойдется Вам недорого.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами