Чи варто купувати нерухомість в Сочі?

23.09.2013

СочіПівденне місто Сочі здавна було одним з найбільш бажаних місць для ПМП серед жителів Росії, особливо її північних регіонів. Цей єдиний у своєму роді курорт не тільки дуже привабливий у плані літнього відпочинку, але і як місто з відмінними перспективами для бізнесу і заробітку, що динамічно розвивається. Особливо ця тенденція актуальна зараз – напередодні Зимової Олімпіади 2014 року. Крім того, туристична інфраструктура в Сочі досі вимагає значного розвитку, якщо рівнятися на зарубіжні курорти. Ці та деякі інші фактори прямо впливають на такий сегмент сочинської економіки, як ринок нерухомості, і, зокрема, на капіталовкладення в нього вітчизняних та іноземних інвесторів.

Багато експертів стверджують, що ціни на житло в Сочі часом бувають занадто високі, навіть якщо мова йде про квартири економ класу. Але при цьому нерухомість Сочі, як і раніше, залишається дуже затребуваною серед різних категорій населення. Забудовники, беручи до уваги цю тенденцію, споруджують житло різних класів комфорту і цінових категорій. Серед заможних інвесторів користуються популярністю котеджі і будинки біля моря – їх купують і для власного проживання, і для здачі в оренду, і для подальшого перепродажу. Те ж саме можна сказати і про квартири нижчого цінового сектора.

Статистика свідчить, що саме можливість заробити на здачі житла в Сочі є однією з головних причин його придбання. Існує навіть окрема категорія людей, яка дозволяє придбати собі відразу дві квартири (або будинка) – одну для особистого проживання, одну для здачі в оренду. Сочі вже є найбільш популярним курортом РФ, і далі ця тенденція буде тільки посилюватися – особливо в період проведення Олімпіади, яка є відмінною можливістю заробітку для багатьох інвесторів.

Варіант з подальшим перепродажем сочинської нерухомості також дуже затребуваний – і без того високі ціни на місцеве житло продовжують безперервно зростати. Квартиру або будинок, які інвестор купує сьогодні, він вже через рік може продати вдвічі дорожче. Таким чином, причин для покупки нерухомості в Сочі існує дійсно багато – деякі з них у підсумку обертаються прибутком, інші – можливістю провести залишок життя в місті-курорті біля берегів Чорного моря. Якщо у вас є кошти для інвестицій в сочинський ринок нерухомості – не варто упускати свій шанс.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами