Депозитні комірки і ваші цінності

24.05.2015

депозитні-коміркиСпоконвіку людина прагне захистити свої цінності від злочинних посягань. В даний час, мабуть, найпопулярнішим засобом для охорони вашого майна є сейф. Існує досить багато різновидів сейфів, кожен з яких має як свої плюси, так і мінуси. Але що робити, якщо ви все ж не довіряєте всім замкам в своєму будинку і вважаєте, що є ймовірність крадіжки? Звичайно, покласти в банк.

На сьогоднішній день більшість банків надає такий вид послуг, як оренда комірки в депозитному сейфі. До слова, депозитні комірки ви можете придбати в онлайн гіпермаркеті “Abo” перейшовши за посиланням http://abo.ua/depozitnye-yachejki/. У таких умовах ваше майно буде під надійною охороною завдяки банківським стінам і системам безпеки. За статистикою дана послуга набирає обертів і з кожним роком клієнтів, що бажають сховати цінності в депозитну комірку, стає все більше.

При цьому стандартний розмір комірки приблизно відповідає габаритам звичайного дипломата. Оренда більш великого осередку буде коштувати дорожче, та й далеко не всі банки можуть надати осередки нестандартних розмірів. Але в даний момент існує така кількість модифікацій депозитних сейфів, що в них запросто можна зберігати не тільки гроші чи коштовності, але і злитки цінних металів, аудіо- та відеотехніку, і навіть антикваріат.

Слід зазначити, що попит на оренду депозитної комірки різко зростає в літній період, що цілком логічно. Багато хто виїжджає на відпочинок або періодично проводять час за містом. Відповідно, ціна на даний вид послуг влітку може бути значно вища, ніж взимку, а кількість вільних місць у банку зменшиться.

Залежно від ступеня відповідальності банку розрізняють два способи зберігання.

Перший передбачає анонімну оренду. В даному випадку банк не знає, що конкретно ви маєте намір зберігати в депозитному осередку. Але і не несе відповідальності за ваш внесок, а тільки за цілісність самого осередку. При цьому повернути вартість загублених речей можливо тільки тоді, якщо клієнт спеціально запрошував стороннього страховика і укладав з ним договір.

У цьому випадку банк перевірить за допомогою спеціальних пристроїв вміст комірки на предмет наявності заборонених для зберігання речовин (наркотичних засобів, легкозаймистих речовин, вибухових пристороїв, сильнодіючих засобів, радіоактивних та отруйних речовин, а також майно, яке може вплинути на здоров’я співробітників банку, збереження осередку і сховища). Причому зброю зберігати в комірці можна, але тільки при наявності відповідних сертифікатів.

У такому випадку ви орендуєте осередок на деклароване зберігання. При цьому складається опис майна, що розміщується в комірці. І тут банк несе повну відповідальність за збереження вмісту комірки. Однак банк може відмовитися від надання такої форми зберігання, якщо, наприклад, складно визначити вартість майна (наприклад, антикваріату).

В цілому ж зберігання цінностей у банківських депозитних комірках є найбільш вдалим варіантом, що забезпечує збереження вашого майна. У той же час при бажанні на осередок можна виписати довіреність або скласти заповідальне розпорядження, оформивши їх у нотаріусі.

 

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами