Для чого потрібен ріелтор?

04.11.2013

ріелторСфера діяльності ріелтора не обмежується тільки угодами з купівлі-продажу квартир і будинків, ділянок або офісів. Крім цього він володіє питанням оренди житлової або комерційної нерухомості. Як правило, орендою займаються не зовсім досвідчені фахівці. Їм віддають в агентстві найлегшу роботу, з якою можна впоратися без навичок і досвіду. Але угоди з купівлі-продажу – це дуже серйозне питання, яке має ряд своїх юридичних тонкощів і інших нюансів. Тому досвідчені ріелтори є професіоналами своєї справи. І попит на таких фахівців досить-таки високий. Вони можуть знайти продавця або покупця на об’єкт, а також забезпечити рекламну кампанію, проконсультувати з будь-якого питання і підготувати всі необхідні документи.

Врегулювання спірних моментів між сторонами, проведення переговорів, оцінка нерухомості, аналіз ринку, перевірка прав власності, супровід угоди – це і багато іншого виконує ріелтор, допомогу якому надають інші фахівці агентства. Найчастіше елітні квартири купують саме заможні люди. У них банально немає часу, щоб займатися всім самостійно. Тому клієнти воліють користуватися послугами спеціаліста.

Ринок нерухомості зараз пропонує чимало цікавих варіантів з купівлі, обміну чи продажу об’єктів. Ті, хто хоче заощадити, не поспішає укладати угоду, оскільки можна розглянути різні варіанти і вибрати найбільш оптимальний за ціною. Нерухомість не є товаром масового споживання, а тому всі операції ретельно перевіряються юристами агентства. Самостійно це зробити вкрай важко, так як деякі моменти можуть не враховуватися людьми далекими від цієї сфери діяльності.

Перш ніж придбати квартиру або будинок, покупець спочатку дивиться на виставлений об’єкт. Після чого він сам аналізує ринок і порівнює ціни. Хоча замість нього цю роботу може виконати рієлтор. Він може в тому числі перевірити правовстановлюючі документи, зібрати всі відомості про терміни та умови угоди.

Вибір агентств нерухомості просто величезний, а тому споживачам є з чого вибирати. При купівлі об’єкта споживач керується певними критеріями: ціна, розташування, площа, винагорода агентству і т.д. Якщо оформляється угода з продажу об’єкта, то власнику хочеться отримати більш високу оплату і перекласти всі витрати на покупця.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами