Елітна нерухомість

23.06.2014

Елітна нерухомістьНе секрет, що елітна нерухомість є не тільки символом хорошого рівня добробуту людини, але також і хорошою галуззю інвестиції в нерухомість. Така житлоплощу істотно розширює сучасне поняття “квартира”. Якщо у вас залишилися сумніви з приводу інвестицій, то фінансовий радник відповість на всі ваші запитання. Але давайте розглянемо що ж із себе представляє така нерухомість?

Сегмент елітної нерухомості на ринку – найактуальніший і швидко розвивається. Інвестиційні перемоги дістаються саме завдяки цьому – підвищення попиту на нерухомість такого роду тягне за собою поліпшення торгівлі з нею. Квартири в елітних будинках розташовують всіма зручностями для проживання – тут і автономне опалення, свій бездротовий інтернет, кондиціонер, грамотно проведена звуко-і теплоізоляція. Крім цього, така квартира має відмінний і часто сучасний дизайн, який відповість смакам майже всіх цінителів і любителів такого житла. Комфорт високої якості, приємний вигляд з вікна і зручне розташування – далеко не всі переваги такого виду нерухомості.

Квартира елітного типу може бути розташована в самих різних місцях – в старовинному, історичному будинку, в ультрасучасних новобудовах, або ж навіть у звичайному будинку на околиці міста. Тут все залежить від особистих уподобань власника квартири. Незалежно від розташування, основні критерії не змінюються – якість, комфорт і ціна – все на найвищому рівні.

Що стосується дизайну, то він може бути самим різним, починаючи від інтер’єру старовинного житла, закінчуючи самим останніми модними тенденціями в області квартирного оформлення. Тут вже, як кажуть, на смак і колір. Знову ж, якість матеріалів обробки є найкращим – і коштує воно відповідно. Матеріали повинні також бути довговічними і безпечними, щоб ще більше облагородити елітне житло.

Говорячи про відеоспостереження, то воно нерідко встановлюється в таких квартирах – це крім цілодобової охорони та забезпечення особистої безпеки мешканця. Якщо має місце багатоповерховий будинок з під’їздом, то там нерідко можна зустріти ліфти, що працюють абсолютно безшумно, а також швейцара, працюючого непомітно і професійно. Що стосується наявності тренажерного залу, басейну, паркування – це все як правило мається на більш елітних районах міста.

Елітне житло зараз – вельми обмежений звід пропозицій, так як мало того, що номінальна вартість елітних квартир становить більш ніж немаленьку суму, так ще й дорожчає з року в рік. Але, незважаючи на це, число бажаючих придбати відмінне житло не зменшується. Навіть навпаки, збільшується.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами