Фасади столичних будинків утеплять і обклеять рекламою

02.03.2012

Столична влада шукає можливість швидко модернізувати житловий фонд в місті за рахунок приватних інвестицій. За словами заступника голови КМДА Руслана Крамаренка, вже підготовлено ряд пропозицій від районної влади щодо участі представників бізнесу в утепленні будинків та переоснащенні котелень.

Зацікавленим інвесторам запропонували 4 об’єкти для капіталовкладень в Подільському районі та вісім на Дарниці. Бізнесмени за свій рахунок повинні утеплити фасад житлового будинку, за що місто надасть їм право розміщувати на стінах будівлі рекламні плакати. Така схема викликала інтерес з боку потенційних фінансових партнерів міської влади.

Однак, подібним чином можна залучити кошти для утеплення будівель, які знаходяться поблизу від жвавих вулиць і автодоріг.

Крім того, КМДА пропонує інвесторам вкласти кошти в переобладнання міських котелень. Нові опалювальні агрегати значно компактніші старих. Вивільнені приміщення місто передасть для потреб бізнесменів, які вклали в ці об’єкти свої гроші. При цьому тепловтрати при роботі котелень знизяться на 20-25%. Подібні схеми, за словами Руслана Крамаренка, будуть впроваджуватися по всьому Києву.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами