Городянам не будуть піднімати плату за балкони

28.11.2011

Зміни, внесені парламентом до статті 6 Житлового кодексу УРСР, не стануть причиною підвищення квартплати за рахунок нового порядку розрахунку загальної площі житла. За словами міністра ЖКГ Анатолія Близнюка, законодавчі новації лише узаконили існуючий статус-кво в цьому питанні.

Формула розрахунку загальної площі житла, у якій при визначенні розміру квартплати враховується площа засклених балконів і лоджій, діє вже майже 6 років. Вона застосовується на підставі Державних будівельних норм, що вступили в законну силу 1 січня 2006 року. З тих пір, запевняє міністр, ця формула не змінювалася і змінюватися в осяжному майбутньому не буде. Так що побоювання, висловлені експертами ринку нерухомості, щодо зростання квартплати в результаті зміни статті 6 Житлового кодексу – безпідставні.

Міністр поінформував, що для балконів і терас у житлових будинках діє коефіцієнт 0,3 при включенні їх площі до загальної площі квартири чи будинку (тобто враховується лише 30% площі таких споруд). Для лоджій коефіцієнт – 0,5. Для засклених балконів – 0,8. Для веранд, засклених лоджій і холодних комірок – 1,0.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами