Гостинний двір в Києві дозволили приватизувати

02.08.2012

Ще не встиг припинитися галас навколо реставрації Гостинного двору, як парламент дав нові приводи для обговорення навколо цієї будівлі. Депутати на своєму засіданні проголосували за те, щоб виключити Гостинний двір з переліку історичних пам’яток і дозволити його приватизацію.

За законопроект № 10557 “Про реалізацію соціальних ініціатив Президента України щодо здешевлення вартості іпотечних кредитів” проголосували 236 нардепів.

Варто зазначити, що в КМДА заявляють, що реставрація Гостинного двору не призведе до його зміни зовні, тобто, він не стане вищим, ширшим або нижчим, там просто наведуть порядок, щоб приємно було туди зайти і прогулятися. Також планується всередині прибрати всі перегородки, які споруджували ще з радянських часів.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами