Інвестування в зарубіжну нерухомість

18.02.2013

Інвестування в зарубіжну нерухомістьРинок нерухомості зарубіжних країн досить об’ємний за масштабами. Мільйони комерційних і житлових об’єктів чекають своїх власників по всій земній кулі, а діловий досвід інвестування виробив кращі і ефективніші інструменти вкладів в дані активи.

Дуже складно заробити хороші гроші, але буває ще складніше їх примножити і зберегти. Дана істина досить актуальна зараз, коли навколо економічна нестабільність. Раніше вільні фінанси при мінімальних ризиках можна було вкладати в акції заводів і підприємств, що виробляють енергетичне обладнання, автомобілі, видобувні компанії, але в даний момент прибутковість цих галузей впала, доводитися шукати альтернативні і надійні способи інвестування. Ось убезпечити свої великим трудом зароблені фінанси від знецінення інвестору можуть допомогти вкладення в закордонну нерухомість, які допоможуть непогано заробити.

Найпоширенішим видом інвестування в зарубіжну нерухомість вважається пряме інвестування. Основним завданням прямого інвестування є придбання нерухомості у приватну власність з метою отримання доходу від його здачі в оренду. Для отримання цього доходу власнику необхідно знайти орендаря, платити вчасно податки і час від часу вести контроль над станом власності. Якщо здавати в оренду комерційний об’єкт, то у багатьох випадках його доведеться оснастити системами пожежної безпеки та встановити сигналізації, загалом, доведеться розщедритися на додаткові витрати.

Зовсім по-іншому справа йде, коли інвестор використовує опосередковані вкладення. В даному випадку грошові кошти вкладаються не в якусь нерухомість, а в спеціальний окремий трастовий фонд. Фонд грамотно акумулює грошові кошти інвесторів, купує у власність у ту чи іншу нерухомість, потім знаходить для неї орендарів, а далі отриманий прибуток розподіляє серед пайовиків фонду. Тим самим інвестор позбавляється від багатьох турбот, з якими неминуче зіткнувся б при прямому інвестуванні.

Останнім часом в області вкладення в зарубіжну нерухомість намічається велика кількість нових тенденцій.

З кожним днем ​​вона розглядається не як “запасний аеродром” в ситуації, якщо раптом доведеться залишити Батьківщину, а як бізнес-проект, що приносить гарний і стабільний дохід її власнику.

Раніше у багатьох персон, які купують дорогі апартаменти і вілли де-небудь у Флориді або на Лазурному Березі, влада перевіряла за допомогою приладу-зчитувача відбитки пальців, щоб дізнатися, чи не числиться дана особа за злочини в міжнародному розшуку.

Сьогодні процедура набагато спростилася, тому що інвестування в зарубіжну нерухомість стало набагато доступнішим дрібним інвесторам, які заробили свій капітал легальним шляхом.

Ціни на нерухомість в останні роки в більшості країнах різко впали в ціні, це сталося по причині міжнародної кризи. Саме ця ситуація робить особливим інвестування в цей привабливий актив, тому що всі кризи колись закінчуються, економіка відновлюється, а нерухомість завжди залишається.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами