Інвестиції в нерухомість

10.03.2014

купівля квартириГроші досить швидко знецінюються. Саме з цієї причини їх необхідно у щось вкладати, і тоді можна отримати помітний прибуток.У що вкласти гроші найкраще? Насправді способів вкладення грошових коштів існує безліч. Але не всі вони настільки корисні, як нам цього хотілося б. Але ми поговоримо про надійний спосіб вкладення грошових коштів, який майже напевно принесе прибуток. Це вкладення грошей в покупку нерухомості на Коста Брава .

Інвестиції в нерухомість можна класифікувати по ряду ознак. Зокрема, виділяють такі способи вкладень як:

  1. Купівля готової житлоплощі. У цьому випадку ви купуєте квартиру для того, щоб надалі її продати. У цьому випадку ви окупити вкладені кошти, і плюс до того отримаєте прибуток. Але в цьому випадку вам доведеться почекати кілька років до того моменту, поки квартира не ринку не почне рости в ціні. А купувати квартиру, навпаки, потрібно при зниженні вартості житла на ринку нерухомості. Але в будь-якому випадку в цей період ви зможете отримувати прибуток, здавши куплену квартиру в оренду. Хоча слід мати на увазі, що напевно при купівлі продажу житла, а також при його здачі в оренду вам доведеться скористатися послугами ріелтора.
  2. Купівля нерухомості, що будується. У цьому випадку ви також зможете отримати прибуток. Однак цей варіант є більш ризикованим, оскільки забудовник може в самий невідповідний момент оголосити про своє банкрутство, і в підсумку ви залишитеся і без вкладених коштів, і без прибутку. Так що, якщо ви вирішили вкластися в нерухомість, що будується, ретельно перевіряйте компанії, у яких збираєтеся купити житло.
  3. Комерційна нерухомість. Цей вид нерухомості завжди оцінюється набагато дорожче. Здавши в оренду таку нерухомість, ви зможете отримати більш відчутний прибуток. Але при цьому все ж майте на увазі те, що це захід не дуже ліквідне, і термін пошуку орендарів в цьому випадку може затягнутися. Це незручно в тому випадку, якщо терміново потрібні гроші, а здати або продати нерухомість у вас не виходить. Крім того, при невдалому виборі ви можете значно програти в грошах.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами