Іпотечний кредит

01.01.2014

іпотечний кредитБагатьом людям хочеться мати своє житло, але мало хто має можливість витратити одноразово суму на покупку нерухомості. У таких випадках більшість людей звертаються за допомогою в банки для отримання експрес кредиту онлайн.

Складнощі в отриманні кредиту, звичайно, є, але і нездоланних труднощів з придбанням житла в іпотеку немає. Перед тим як йти в банк-кредитор, варто зважити всі «за і проти». Необхідно реально оцінити можливості виплати боргу і діяти покроково, щоб бути готовим до всіх неприємних сюрпризів, з якими може зіткнутися позичальник.

Для отримання іпотечного кредиту потрібно розрахувати суму щомісячної виплати. Клієнт банку повинен пам’ятати, що ця сума не повинна перевищувати 50 відсотків його доходу за місяць. На багатьох банківських сайтах подібний розрахунок можна провести онлайн. Але краще звернутися за допомогою до працівників банку, які детально зможуть вибудувати кредитний календар, врахують доходи і початковий внесок, який повинен становити, як мінімум 10-30 відсотків від суми кредиту. Так само банківські працівники підберуть більш вигідну для кожного клієнта програму іпотечної позики.

Для вибору банку-кредитора краще подати заявки відразу в кілька банків. Отримавши детальну інформацію про систему виплат, можна визначатися з банком.

Якщо банк дав позитивну відповідь на видачу іпотеки, то необхідно негайно приступити до пошуку житла. У цьому позичальникові допоможуть ріелторські компанії. Не варто економити на агентствах нерухомості, так як самостійний підбір житла та збір необхідних документів для банку займе величезну кількість часу. При виборі квартири позичальник повинен мати на увазі, що банки «пропускають» не кожну нерухомість. Труднощі можуть виникнути з покупкою комунальних квартир, квартир з частковою власністю, а так само будинками, чий знос складає понад 60 відсотків. Так само банки не дають кредити на квартири з неузаконеним переплануванням.

Визначившись з житлом, необхідно отримати схвалення банку на цю квартиру. Ріелтерські компанії допоможуть зібрати всі необхідні документи. Список на повний пакет документів надає банк.

З продавцем квартири слід укласти попередній договір купівлі-продажу. У договорі має бути зазначено, що якщо банк дає відмову на цю квартиру, не з вини покупця, то сума авансу буде йому повернена. Таким чином, позичальник можете бути впевненим, що дану квартиру не продадуть іншим покупцям.

При схваленні банком квартири і після укладення кредитного договору на рахунок кредитопозичальника надходять кошти, які він у свою чергу переводить на рахунок продавця.

Резюмуючи вищесказане, варто зазначити, що отримання іпотеки цілком реальне, головне діяти обдумано і покроково.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами