Іпотека і її особливості

31.03.2014

іпотечний кредитПри отриманні кредиту можна вибрати кілька варіантів того, як і де його отримати. Можна слідувати певній інструкції, а можна виконати ряд наступних нехитрих дій.

Перше, що слід виконати – ознайомитися з різними іпотечними програмами різних банків. Після того як Ви ознайомитеся з умовами надання кредиту у цих банків, виберіть для себе ті, які вас влаштовують, і подавайте в них заявки. Не варто задаватися питанням: «що робити в тому випадку, якщо всі вибрані мною банки разом схвалять заявки?». У тому випадку, якщо таке трапиться, ви зможете просто співпрацювати з ними.

Після цього слід довідатися всю інформацію з надання кредиту, визначитися банком, з яким Ви хочете надалі працювати і його програмою на іпотеку на комерційну нерухомість. Після того як ви зробите все перераховане вище, вам належить пройти так званий «кастинг» у експерта по кредитах обраного вами банку, щоб «обійти» своїх конкурентів, тих людей, які бажають теж отримати кредит у цьому банку.

Так само не забуваєте про те, що потрібно буде внести початковий внесок. Варто звернути увагу на той факт, що чим більше буде сума кредиту і менше термін погашення кредиту, тим менше будуть відсотки на кредит.

Згадайте, чи брали ви раніше кредит? Можливо, ви маєте прострочення платежів кредиту, звичайно ж, це не послужить добру службу.

Всі ті документи, які вам потрібні при оформленні кредиту варто зібрати заздалегідь. А якщо ви претендуєте на соціальну іпотеку, припустимо, на програму під назвою «доступне житло», то це вас стосується в двійні.

Якщо після того як ви виконали всі перераховані вище умови, але вам все-рівно не видали кредит, не впадайте у відчай, адже є ще й інші банки, в які ви раніше подавали заявку. Цілком можливо, що в другому, третьому чи навіть десятому банку, в який ви звернетеся, дадуть вам кредит.

Не варто забувати, що ті поради, які були наведені вище, не дадуть 100% гарантії на отримання кредиту, але прискорить процес його отримання.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами