Іпотека на квартиру в Болгарії

14.10.2013

іпотечний кредитУ реаліях нашого світу становище сил таке, що дозволити собі купівлю квартири не кожен зможе. Особливо, якщо ми говоримо про молоду сім’ю, яка так і горить бажанням виїхати з рідного дому і почати своє, самостійне життя. Тут на допомогу приходять різні кредити.

Мабуть, для того, щоб розібратися з усіма тонкощами, підводними каменями кредитів на купівлю житла, варто почати з іпотеки.

Отже, іпотека – це одна з форм застави, при якій боржник стає власником майна, що закладається, але в разі невиплати боргу кредитор має право отримати компенсацію за рахунок реалізації цього майна. Але багато хто з нас плутає поняття «іпотека» та «іпотечне кредитування». Давайте для ясності розшифруємо друге поняття. Іпотечне кредитування – це коли банк видає кредит під заставу нерухомості.

Для того, щоб взяти квартиру в кредит, потрібно визначитися з тією сумою грошей, яка є в наявності у вас, як у покупця. Це необхідно як для розуміння того, на яку квартиру ви можете розраховувати, так і на який час брати кредит, відповідно – скільки відсотків візьме банк.

Вирішувати доведеться багато питань. Для початку варто визначитися, чи хочете ви придбати квартиру на ринку житла, що будується, чи вторинного. Від цього залежить і те, як і де ви будете брати кредит для покупки квартири. Наприклад, якщо ви вирішуєте купувати житло, що будується, то тут ви будете впевнені, що вашу квартиру не продадуть третім особам у той час, коли банк буде розглядати вашу заявку. Ну, а якщо це вторинне житло, то тут вам доведеться спочатку шукати банк, який дасть вам кредит, і тільки потім підбирати квартиру, тому що продавець в першу чергу буде цікавитися наявністю у вас відповідної суми, і точно не буде чекати, поки ви будете займатися оформленням документів.

Тепер визначимося з вибором банку. Тут теж своя специфіка і ні в якому разі не потрібно кидати спроби і засмучуватися, якщо вам «не пощастило» з якимось одним банком.

Важливо правильно зібрати документи для подачі заявки. Враховуйте, що оригінали документів дійсні всього 30 днів, і періодично документи потрібно буде замінювати.

Взяти квартиру в іпотеку можна не тільки в Україні. Дуже популярно купувати квартири в Болгарії, особливо це приємно тому, що там відносно низькі ціни. До того ж, це непоганий спосіб збереження своїх коштів, та й дохід можна отримувати від здачі апартаментів в той час, поки житлом не користуються. Та й хто відмовиться мати квартиру на морському узбережжі? Але тут є свої тонкощі. Зокрема, те, що в Болгарії не дозволяється продавати земельні ділянки, що належать громадянам країни. У такій ситуації можна розглядати варіант покупки будинків, які були побудовані спеціально для іноземців.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами