Іпотека. Яким чином при недотриманні умов договору уникнути негативних наслідків

18.11.2013

пільгова іпотекаВаша мрія про власну квартиру або домоволодіння здійснилася та іпотека оформлена за всіма юридичних правилами чинного законодавства.

Більш ніж перед половиною людей, які оформили іпотеку в надії благополучно виплатити основний кредит з іпотечного кредитування, все одно несподівано виникає питання-яким чином платити далі іпотечні внески і, що станеться з «моїм майном» після відвідування боржника всюдисущими судовими приставами у зв’язку з невиплатою цього кредиту?

Наведемо золоті правила і спосіб поведінки в непростій ситуації.

Не будемо вважати банк, який довірив Вам свої кошти на придбання іпотечної нерухомості, повним «лузером» в даному виді правовідносин.

Повірте, банківські службовці підготувалися заздалегідь до найгіршого варіанту – не повернення коштів з іпотечного кредитування і подальшого поводження в службі судових приставів з повернення «свого кровного майна та активів». Будьте і Ви до цього готові.

Припустимо наступний варіант – банк-позичальник отримав на руки рішення суду і готовий до подальших дій по Вашому виселенню з таких дорогих Вам квадратних метрів. Ось декілька варіантів відстояти нерухоме майно. Якщо вдалося прописати в житловому приміщенні неповнолітню дитину відразу виникають проблеми з подальшою реалізацією іпотечної будови.

Закон в особі суддів однозначно стає на бік неповнолітніх осіб (якщо не суд першої інстанції, то наступні згідно законної «ієрархії»). Це дуже дієвий варіант.

Далі стандартний спосіб – в разі надання нерухомого майна в заставу, не кожен банк буде перевіряти наявність можливих власників на це майно у разі пред’явлення законного права на спільну власність подружжя.

Коли судові пристави з’явилися до Вас з метою виселення, знайте наступне – виселенню підлягають лише ті особи, які вказані в рішенні суду на виселення. Інші люди не підпадають під категорію на вимогу залишити приміщення. Більше того, грамотний юрист або адвокат надовго зможе призупинити дії представників влади щодо виселення громадян із іпотечного фонду.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами