Клієнтів нотаріальних контор будуть приймати тільки з довідкою з податкової

16.03.2012

7 березня почав діяти новий порядок вчинення нотаріальних дій в Україні. З цього дня будь-яка операція, що стосується купівлі-продажу майна, що потребує завірення нотаріуса, не буде здійснена без дозволу податкової інспекції.

Перш за все, новий порядок торкнеться тих громадян, які мають намір придбати або продати об’єкт нерухомості або земельну ділянку. Для здійснення операції їм доведеться отримати в податковій інспекції письмову згоду на проведення операції купівлі-продажу.

Директор юридичної консалтингової групи “Яремчук і партнери” Олександр Степанов прогнозує виникнення безлічі проблем у клієнтів нотаріальних контор після початку дії даної новації. Експерт прогнозує, що робота нотаріусів щодо оформлення договорів купівлі-продажу на невизначений час буде паралізована, їхні клієнти зіткнуться з незручностями і стресовими ситуаціями.

Настільки скандальне нововведення стало можливим в результаті реєстрації Мін’юстом наказу про зміну порядку роботи вітчизняних нотаріусів. Даний документ юридичне відомство «благословило» 22 лютого цього року.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами