Купівля нерухомості в Іспанії

17.02.2014

СочіПеред початком процесу покупки, Вам потрібно отримати фіскальний номер. Ви також можете скористатися послугами агентів, які говорять українською, іспанською, англійською мовою.

У разі швидкої покупки, вам буде запропоновано підписати контракт резервування і заплатити невелику суму, після чого майно буде знято з продажу протягом обмеженого періоду (зазвичай 30 днів). За час правових перевірок, які проводяться, має бути підписаний договір, складається особисто під вас і служить для поетапних виплат, робиться він для узгодження стадій будівництва. Перший внесок, звичайно дорівнює 10 і більше відсотків від загальної вартості покупки і не підлягає поверненню.

У разі рішення про продаж нерухомості в Марбельї , якщо ваша пропозиція прийняли, ви платите невеликий депозит. Тим часом, ваш адвокат виконує необхідні правові вишукування. Коли ці етапи успішно пройдені, ви підписуєте договір купівлі-продажу, в якому мова йде про ціну і що в неї входить, депозит (як правило, 10 відсотків від вартості), якщо ви порушуєте строки оплати, то втрачаєте свого депозиту. У свою чергу продавець при порушенні умов угоди, виплачує вам депозит у подвійному розмірі. У разі порушення вами договору, ви позбудетеся свого депозиту, а якщо продавець зі свого боку порушить угоду, він повинен буде виплатити вам суму в розмірі подвійного депозиту.

Після того як угода укладена, вам необхідно оплатити різні збори і податки на майно, зареєструватися в земельному реєстрі. Деякі продавці вторинної нерухомості в Іспанії вимагають доплатити їм, тим самим вони ухиляються від частині сплати податків на приріст капіталу. Робиться це звичайно незаконно, тому ви можете відмовитися від платежу.

Податки стягуються за трьома рівнями: центральний уряд, автономні регіональні уряди і місцеві муніципалітети. Іспанська податкова система досить складна і для отримання детальнішої інформацією краще проконсультуватися з професіоналами, вони допоможуть зрозуміти, як працює законодавство з урахуванням ваших індивідуальних обставин.

Особисті оподаткування для нерезидентів країни оподатковуються за єдиною ставкою 24 відсотки від іспанських джерел доходу, наприклад, дохід від оренди нерухомості в Іспанії, дохід від бізнесу чи сумі розміщених в іспанських банках. Ті, хто володіє іспанською нерухомістю виключно для особистого користування і не мають іншого оподатковуваного доходу в Іспанії, і не платять прибутковий податок, так званий податок на поставлений дохід, який розраховується пропорційним значенням кадастрового реєстру. Місцеві органи самоврядування не отримують доходи від власності, але іспанська влада тим не менше отримують вигоду від володіння їй, і нерухомість повинна бути відповідно оподаткований.

Крім того, не резиденти несуть відповідальність за податок на майно на свої іспанські активи.

Місцевий податок – це щорічний податок на нерухомість, стягується з місцевого бюджету і використовуються для фінансування локальних послуг, таких як, податок на поставлений дохід і розрахований на кадастр, тому варіюється від виду об’єкта.

Якщо ви власник невеликого будинку, то податок може скласти не більше 100 євро на рік, але якщо у вас розкішний будинок в дорогому районі, то вартість може доходити до 3000 євро і більше.

Купівля будинку в Іспанії може поміняти все ваше життя, це відповідальний крок і варто серйозно задуматися, про такі зміни. Коли визначитеся з регіоном країни та містом, ви повинні бути впевнені, що ваші фінансові можливості для покупки нерухомості сходяться. Не забувайте враховувати такі аспекти, що вартість вашого поточного майна може відрізнятися від вартості іспанської. При покупці не дозволяйте чинити на вас тиск, не підписуйте ні які папери поки не переконаєтеся в їх юридичною силою.

Пенсіонери повинні переконатися, що вони зможуть отримувати свої пенсії та виплати в іспанському банку. Так само, необхідно отримати медичну страховку на місці.

Іноді обставини можуть змінитися, і ви можете зрозуміти, що країна вам не підходить для проживання. Якщо ви захочете повернутися в рідну країну, плануйте про шляхи відступу, перш ніж зважитися на такий відповідальний крок, як покупка нерухомості в Іспанії.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами