Купівля нерухомості в Німеччині

03.02.2014

нерухомості в НімеччиніКупівля нерухомості за кордоном завжди вимагає зваженого підходу і стабільного фінансового становища. Сьогодні економіка Німеччини пропонує низькі кредитні ставки і високу юридичну захищеність, що збільшує привабливість для охочих вкласти свої кошти в іноземну нерухомість. При цьому існуючі закони країни не обмежують іноземців та надають великі можливості для покупки будинків і квартир.

У першу чергу виникають питання – де придбати нерухомість і як її шукати. Потрібно пам’ятати, що не всі регіони Німеччини заселені рівномірно і економічно активні. Південна Німеччина є економічно розвиненим і популярним туристичним районом. Тут самим надійним містом для вкладень у нерухомість є Мюнхен. Місто має багато промислових підприємств і великих навчальних закладів. Неподалік розташовані бальнеологічні (Баден-Баден) та гірськолижні (Гарміш-Партенкірхен) курорти. Тому нерухомість в цьому регіоні досить дорога.

Східна Німеччина приваблює більш демократичними цінами на будинки і квартири. Найкращі показники ліквідності має житло в Берліні, так як у столиці легко здавати його в оренду. Вигідно купити нерухомість в Німеччині можна, якщо скористатися послугами маклера. Його гонорар складає від 3,5 до 7 відсотків від вартості об’єкта, але це значно підвищує якість і надійність угоди. При цьому агент бере на себе пошук, огляд і попередні переговори з продавцем. Оплата послуг здійснюється тільки після укладення договору купівлі-продажу, який завірений нотаріусом.

На ринку нерухомості Німеччини квартири мають вже вбудовані кухонні меблі, сантехніку і облаштовані балкони, а також невеликий ремонт. Вартість нерухомості в Німеччині більше залежить від внутрішньоекономічних факторів і мало від впливів світової фінансової кризи. Найпопулярнішими містами у іноземців є Берлін, Гамбург, Ганновер, Мюнхен, Дрезден і Франкфурт-на-Майні. При цьому в порівнянні з іншими країнами ЄС, нерухомість у Німеччині коштує набагато менше. Тому таке придбання буде вигідним для покупців, бо фахівці прогнозують її зростання у майбутньому.

Традиційний інтерес викликає і комерційна нерухомість у Німеччині. Найчастіше на продаж виставляються магазини, прибуткові будинки, готелі або офісні приміщення. У цій категорії прибуткові будинки становлять особливий інтерес, оскільки приблизно 80% населення країни живе в знімних квартирах.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами