Купівля нерухомості

02.06.2014

як купити квартируМи поговоримо про те, як купити квартиру у Києві. Така тема досить актуальна в наші дні. Тому розберемося в деяких деталях.

Придбання нерухомості – досить серйозний крок, який вимагає певного підходу. Особливо важливо, коли на квартиру збираєш кошти багато років. Щоб не потрапити до рук ще одного шахрая, у цій справі неможливо нехтувати дрібницями, тому що безпосередньо на цих дрібницях і будується договір купівлі-продажу.

Пам’ятайте про те, що у разі, якщо вам сподобалась якась нерухомість, хоча дуже бентежить її ціна (або вона в значній мірі завищена, або помітно занижена), потрудіться з’ясувати, чому саме вам передбачається така сума. Дізнайтеся розцінки на житлоплощу в районі, де ви хочете купити квартиру. Це виявиться дуже важливим.

У випадку, якщо ви підібрали житлоплощу, то можете звертатися вже до брокера. Він зможе ретельно перевірити нерухомість особисто. Крім цього він може також посприяти у складанні договору. Не забувайте, що він фахівець, значить, і процес придбання нерухомості буде набагато безпечнішим. Однак у випадку, якщо ви не хочете, або не в змозі переплачувати за послуги брокера, то можете все зробити самостійно. Хоча, якщо ви взагалі не розбираєтеся в покупці нерухомості, то не потрібно скупитися на гроші для фахівця.

Неодмінно вимагайте у торговця всі потрібні документи, які встановлюють право власності на цю квартиру. У разі якщо вони викликають сумніви, або їх взагалі немає, то слід звертатися до юрисконсульта. Шахраї обожнюють працювати командою. Враховуючи це краще звертатися до перевірених адвокатів.

Перед тим, як поставити підпис у договір і купити житлоплощу, необхідно ретельно проаналізувати його.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами