Лондон – вигода і престижність інвестицій в нерухомість

09.12.2013

Купити нерухомість у Лондоні для іноземців сьогодні дуже просто, були б кошти. Бажання придбати житло в Англії пояснюється високим рівнем освіти в країні, куди люди, що мають достатні кошти, хочуть послати на навчання своїх дітей. Інших покупців приваблює можливість стати в майбутньому повноправним громадянином цієї країни або здійснити вигідну інвестицію.

При вкладенні більше одного мільйона фунтів стерлінгів в економіку країни, наприклад, купівлю нерухомості, інвестор відразу отримує дозвіл на проживання. Всього через чотири роки йому надається право на постійне проживання. Придбання нерухомості в Лондоні відкриває широкі можливості не тільки для навчання, але і для ведення бізнесу, а також здачі придбаного житла в оренду.

Покупка житла в Лондоні – надійне вкладення капіталу

Так, ціни на квартири в цьому місті не просто дивують, а шокують. Однак експерти прогнозують їх стабільне зростання до 2017 року, тому ви не прогадаєте в будь-якому випадку.

Основні переваги придбання нерухомості:

  • постійне зростання цін протягом останніх 30 років, навіть остання криза не змінила цю тенденцію;
  • пільгове оподаткування закордонних інвесторів, можливість купити розкішні апартаменти в кредит за умови, звичайно, якщо ви володієте солідним стабільним доходом;
  • можливість отримання високого доходу від оренди у зв’язку з тим, що у місті спостерігається дефіцит житла;
  • приваблива економічна обстановка в країні, комфортні умови ведення бізнесу;
  • можливість перебування в країні з високим рівнем освіти і життя, багатою історією та традиціями;
  • престижність придбання, яке підвищує статус бізнесмена в ділових колах.

Яким чином можна здійснити покупку житла в Лондоні?

Купити квартиру можна через великі агентства, приватні фірми або компанії-забудовники. Сам процес відбувається трохи не так, як у нас. Кожна фірма, що продає будинок, має певний перелік об’єктів, виставлених на продаж, а не величезну базу даних. Отже, щоб підібрати підходящий варіант, доведеться звернутися не в одне, а кілька агентств.

Консалтингові фірми мають доступ до загальної бази об’єктів, що продаються, але їх послуги влетять в гарну копієчку. У Лондоні в останні роки намітилася серйозна тенденція з придбання нерухомості нашими співвітчизниками. Безумовно, це люди, які володіють серйозним бізнесом, спортсмени, політики, а не дрібні підприємці – адже таке житло далеко не всім по кишені.

Цікава особливість покупки житла в Англії – при укладенні договору у вас немає гарантій, що операція здійсниться. Якщо знайдеться інший покупець на дану нерухомість, який запропонує більш привабливу ціну – квартиру продадуть йому. І не забудьте, що англійці дуже ретельно перевіряють законність походження грошей, тому відкрийте рахунок у солідному банку!

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами