Мешканці гуртожитків зможуть приватизувати житло до 2015 року

12.07.2012

На сьогоднішній день в Україні проживає в гуртожитках 460 тисяч сімей, це 1,5 мільйона українців. Про це повідомив заступник голови Комітету ВРУ з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики Ігор Лисов.

За його словами, в Україні триває компанія з приватизації кімнат у гуртожитках. Законом розширено перелік гуртожитків, в яких дозволена приватизація. На сьогоднішній день їх кількість дорівнює 4 тис. З них 1996 гуртожитків належать комунальній формі власності, 1155 – до державної, 854 – приватної форми власності.

Таким чином, українці, які проживають в гуртожитках, мають 4 роки на те, щоб приватизувати своє житло, поки діє мораторій, що обмежує дії власників.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами