На ринок нерухомості повертають шахраїв

24.11.2011

Як відомо, з 1 січня 2012 року набувають чинності зміни в нові правила реєстрації права власності на житло. У зв’язку з цим експерт RealNest »Олена Сафронова розповіла, що в новому році всім доведеться перереєструвати своє право власності на нерухомість, що коштує грошей.  Але поки невідомо, скільки коштуватиме ця послуга.

Другим негативним фактом є те, що право власності буде закріплюватися за людиною при купівлі / продажу майна вже після держреєстрації, яка обіймає з моменту завірення в нотаріуса – 14 днів.

Виходить, що гроші сплачені, а право власності ще не отримано.  Саме це, за словами експерта, може стати причиною для зростання шахрайства на ринку нерухомості.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами