Нерухомість у Франції – не дуже прибутково, але надійно

08.09.2014

Нерухомість у ФранціїБагато фахівців не вважають прибутковою справою вкладення у французьку нерухомість, оскільки ціни на неї практично не ростуть, але, тим не менш, купівля житла у Франції досить популярна справа. Гроші, вкладені в нерухомість цієї стабільної країни – це надійне збереження капіталу.

Серед жителів СНД великим попитом для придбання житла користується, природно, Париж. В елітних районах столиці квартира може обійтися в 200 тис. євро. На околиці ж міста можна знайти кімнату за 40 тис. євро.

На Лазурному березі квартири будуть коштувати в два рази дорожче – близько 400 тис. євро. Тут можна придбати і віллу або навіть замок. Проте ціни на таку нерухомість просто захмарні – десятки мільйонів євро. Але, тим не менш, замки купують, хоча за краще купувати старі об’єкти, які потребують реставрації. За них можна заплатити «всього лише» 2-3 млн. євро. Однак перебудовувати це житло на свій розсуд не можна, оскільки воно є пам’ятником архітектури. Дозволяється лише реставрувати.

Якщо при угоді фігурують суми, які перевищують 10 млн. євро, то французька влада вимагають довідку про доходи.

Крім безумовних плюсів нерухомості у Франції як в одній з найкрасивіших і відвідуваних країн у світі, існує і ряд мінусів. Тут один з найвищих податків на нерухомість. Величина податку може бути до 1000 євро на рік. За несплату можуть накласти заборону на в’їзд в країну. Наявність житла ніяк не впливає на отримання виду на проживання.

Якщо покупець вирішив жити у Франції, то слід починати вчити французьку мову і розуміти, що у великих містах часто достатньо високий рівень злочинності.

Коли підписується контракт на купівлю-продаж житла, покупець вносить гроші в розмірі 10% від вартості нерухомості. У нього є тиждень, щоб остаточно вирішити, бере він цю квартиру чи ні. У разі якщо покупець передумає і відмовиться від покупки, він вже не зможе забрати свої 10%. Наприклад, Михайло Прохоров свого часу за відмову від покупки вілли на Лазурному березі поплатився 39 млн. євро. Це саме ті гроші, які він спочатку залишив в якості застави.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами