Нерухомість в Азії

20.01.2014

Нерухомість в АзіїАзія давно й успішно змагається з Європою та Америкою у сфері високих технологій, промисловості, будівництва. Сьогодні туризм у Таїланді, Китаї, В’єтнамі б’є всі рекорди популярності. Наступний ринок, який підкорює Схід – ринок нерухомості. Країни цього регіону можуть протиставити своїм європейським конкурентам стабільні ціни, прекрасні перспективи і високі ставки по орендній платі.

Очолюють список країн, у яких житло користується найбільшим попитом, Китай та Індія. Наші співвітчизники готові вкладати гроші як у будинки біля узбережжя, щоб проводити там відпустку або зимовий сезон, так і в офісні приміщення для бізнесу. Малогабаритні будинки, що розташовані поблизу оптових ринків, знаходяться на піку попиту. Такі приміщення непогано здаються в оренду. В Індії, наприклад, будиночок біля моря можна вигідно здати туристам, а квартиру в Китаї – приватним підприємцям.

Жителі Далекого Сходу Росії все частіше розглядають варіанти житла в прикордонних областях Китаю. Часто туди переїжджають пенсіонери, оскільки невелика квартира в Харбіні коштує дешевше, ніж її аналог у Владивостоці або Хабаровську. Але непогано розвинений у Китаї і ринок елітного житла. За світовими масштабами дуже високі ціни на квадратний метр у Гонконгу та Шанхаї. Зашкалюють ціни на котеджі і квартири в одному з найпопулярніших туристичних центрів Китаю – острові Хайнань. Однак потрапити на ринок елітного житла в цих містах не так просто, все вже “поділено” місцевими бізнесменами, а також інвесторами із США і Південно-Східної Азії.

Досить слабкий інтерес викликають у вітчизняних інвесторів Камбоджа, Філіппіни і В’єтнам. Однак у майбутньому ці країни можуть опинитися в центрі уваги, бо російські компанії здійснюють на їх територіях ряд інфраструктурних проектів. Тим більше що В’єтнам останнім часом все більш привабливий для туристів. Прибережні курорти часто не поступаються Таїланду, а співвідношення «ціна та якість» поки оптимальне.

Важливо не тільки вибрати житло в одній із країн Сходу, але і залагодити всі бюрократичні та юридичні питання пов’язані з оформленням покупки. Так, в Індії іноземці можуть купувати будинки і квартири лише в певних штатах. Щоб стати господарем апартаментів у штаті Гоа, потрібно пожити там не менше 182 днів. У Китаї придбати нерухомість без обмежень можна тільки в Шанхаї, на острові Хайнань і в столиці держави. У Камбоджі житло не можна буде оформити на своє ім’я, доведеться реєструвати юридичну компанію, а 51% від власності повинен бути зареєстрований на громадянина країни. У В’єтнамі і взагалі можна лише взяти будинок в оренду до 50 років. Тому багато хто діє через укладання фіктивних шлюбів із жителями В’єтнаму.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами