Нюанси оренди офісів

01.09.2014

оренда офісівЯк відомо, правильне розташування офісу може непогано допомогти в бізнесі. При невдалому розміщенні персоналу або залу можна досить процвітаючий бізнес призвести до банкрутства.

Як відомо, правильне розташування офісу може непогано допомогти в бізнесі. При невдалому розміщенні персоналу або залу можна досить процвітаючий бізнес призвести до банкрутства.

Є кілька правил або порад, які допоможуть при виборі правильного положення будівлі незалежно від того – це оренда офісу в СПб або Челябінську.

Слід визначитися з тим, якого типу вам потрібна нерухомість. Наприклад, деякі підприємці застосовують як особисті квартири для здійснення справ, так і взяті в оренду, які кілька переобладнують для офісу.

Цей варіант підійде не всім, тому в разі виникнення питання про оренду можна залучити посередників, тобто агентств з нерухомості, або використовувати свої сили і друзів.

При першому варіанті після недовгих розпитувань ріелтор підбере кілька приміщень, які потрібно буде подивитися і визначити які «квадрантние метри» підходять більше. Але при цьому агенту необхідно буде заплатити комісію за допомогу, найчастіше це маленький відсоток від всієї угоди.

Другий варіант дуже реальний, тільки потрібно вирішити з місцем розташування для приміщення, площею і оцінити реально цінову політику цього ринку.

При регулярному потоці в офіс клієнтів необхідно вибрати приміщення там, де зручно залишати машину або мається транспортна розв’язка, буде не зайвим пошукати щось ближче до центру. У разі, якщо клієнтів не буде або їх число мінімально, можна економити на оренді, вибравши найбільш віддалені райони. Але слід враховувати те, як до роботи будуть добиратися співробітники. Найкраще запропонувати їм на вибір кілька варіантів, але за собою залишити останнє слово.

Щоб правильно вибрати приміщення для офісу, необхідно ясно представляти що і як має там розташовуватися. Визначитися з кількістю працівників, поміркувати про кабінет. Буде не зайвим подумати про ваших клієнтів. Якщо вони регулярно будуть з’являтися, то необхідно місце для очікування і місце для переговорів. Паралельно слід продумати наявність телефону і доступу до мережі інтернет. Якщо плануєте в майбутньому набирати ще штат, орендуйте заздалегідь приміщення великого розміру.

Ціна – так само важливий фактор. Обговоріть питання, що стосуються ціни, можливість розміщення вашої реклами на будівлі, і її вартість.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами