Оренда квартири без посередників

29.04.2013

Оренда квартири без посередниківОренда квартири – для багатьох нагальне питання. Особливо вона актуальна для молодих сімей, які ще не заробили на свою квартиру, а вже хочеться жити окремо від батьків. Зараз кредитування не є настільки популярним, тому оренда знову стала актуальною.

При пошуку такої квартири виникає питання: яким чином шукати? Можна й самому, і через агентства. Розглянемо докладно перший варіант.

Цей варіант має безліч переваг. По-перше, він дозволить заощадити значну суму, оскільки послуги ріелторських агентств – це недешево. По-друге, самостійний пошук позбавляє вас від можливості зіткнутися з шахраями. Зараз часто зустрічаються ситуації, коли з клієнта в агентстві беруть передоплату, надаючи йому список дешевої нерухомості, яка доступна до оренди. Після оплати таких послуг клієнт починає дзвонити по всіх виданих телефонах, але вони з незрозумілої причини не відповідають, на зустріч ніхто не йде. Коли клієнт вимагає в агентстві повернути гроші, то вони пропонують йому ще кілька телефонів . І так до безкінечності. А одного разу це агентство просто «переїжджає».

Часто орендар сам не зацікавлений у користуванні послугами агентства для того, щоб здати квартиру. Особливо в тих випадках, коли він підкований юридично, оскільки всі договори, які укладені в агентствах, не мають жодної юридичної сили, спілкування ж через ріелтора часто призводить до нерозуміння. Завдання ріелтора полягає в одному – укласти угоду, отримавши свої комісійні. А всі подальші взаємини його фактично не цікавлять.

Також на користь прямого контакту з орендарем говорить і те, що зараз засоби зв’язку розвинені дуже добре і продовжують розвиватися далі. Тому, якщо ви не знайшли варіант оголошення про здачу нерухомості в газеті (до речі, часто їх публікують саме агентства для залучення клієнтів), то не варто зневірятися, а краще відправитися в Інтернет. Як правило, в мережі є безліч спеціалізованих сайтів, де можна знайти відповідний варіант самому, без посередників.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами