Оренда нерухомості для бізнесу

15.09.2013

Нерухомість для бізнесуДля того щоб відкрити свій бізнес, необхідний офіс або приміщення, а також консультант. Однак придбати нерухомість дуже дорого, простіше орендувати. Однак, для того щоб використовувати власну площу або знімну, необхідно знати ряд законів і правила реєстрації.

Для оренди будь-якої нерухомості необхідно обов’язково укладення договору, підтверджене нотаріусом. Це допоможе убезпечити від шахрайських дій «липових» агентств з нерухомості.

У першу чергу, слід ретельно перевірити всю документацію орендаря, а так само право підпису на документи. Якщо він відмовляється представити дані документи, слід відмовитися від такої нерухомості. Після перевірки можна приступати до оформлення договору. При оформленні нерухомості на термін, більше року, необхідно в обов’язковому порядку зареєструвати її. У кожному договорі повинні бути прописані дані: розташування приміщення, площа, поверх. Так само в договорі має бути вказана орендна плата, в іншому випадку такий договір не дійсний. При оплаті потрібно обов’язково зберігати чеки.

Для того, щоб правильно укласти договір оренди вы мотеже звернутись в город агентство недвижимости. Після того, як всі необхідні папери підписані і завірені, нерухомість може перейти до орендаря. Дуже важливо відзначити, що після передачі майна в оренду, потрібно скласти передавальний акт про прийом нерухомості.

Розривається договір оренди лише за згодою сторін, в іншому випадку – за рішенням суду. Якщо в договорі не прописаний термін, при розірванні договору потрібно направити повідомлення орендодавцю, але не пізніше трьох місяців до розірвання договору.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами