Оренда нежитлових приміщень, або як знайти будинок для свого бізнесу

12.08.2013

Головне питання для будь-якого підприємця – де знайти підходяще місце для свого бізнесу.

Варіант, який найбільш часто використовується – . Ринок послуг пропонує нам оренду офісних приміщень, складських комплексів, торгових площ і багато іншого. Вартість нежитлових приміщень варіюється в залежності від району, їх косметичного стану, прохідності місця проживання, розмірів, новизни. Діапазон може бути величезний.

Якщо ви плануєте довгострокове співробітництво з орендодавцем, то доцільніше укладати договір оренди нежитлового приміщення безпосередньо з власником. Тут, звичайно, не обійтися без юридичних інстанцій, все повинно нотаріально завірено, щоб уникнути ризику. Якщо ваша компанія приносить стабільний дохід, ви платите оренду відповідно до угоди, то така співпраця може продовжитися довгі роки, без шкоди для обох сторін. Правда, варто мати на увазі, що орендодавці невеликих приміщень не дуже люблять постійні стосунки з однією і тією ж фірмою – їм найвигідніше розривати відносини, піднімати вартість оренди і знаходити інших наймачів. Власники великих площ найменш схильні до подібних дій.

Варто звернути вашу увагу, що багато власників пропонують також варіант подобової оренди приміщень, або навіть погодинної. Такі пропозиції є найбільш актуальними для індивідуальних підприємців, яким використання офісу необхідно всього кілька разів на тиждень. Це можуть бути організатори різних секцій, приватні психологи або юристи, або навіть власники великих фірм, яким потрібно стороннє приміщення для укладання угод.

Як би там не було, укладання подібних угод – справа досить ризикована. Тому перш ніж укладати договір, обов’язково проконсультуйтеся з юристом. Уважно ознайомтеся зі всіма пунктами угоди, реально оцініть свої платоспроможні можливості. І тільки після цього приймайте остаточне рішення. Адже ви вибираєте місце для реалізації своєї власної справи, а в таких речах поспіх вкрай не рекомендується.

Читайте на cайті:

Теги: ,

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами