Оцінка нерухомості

11.03.2013

Оцінка нерухомості – це визначення ціни на нерухомість, яка продається. Вартість нерухомості це вираз грошима загальної корисності від права на володіння до використання майна. Кожен продавець своєї квартири, з урахуванням його ж інтересів буде оцінювати об’єкт продажу по-різному. Визначають ринкову ціну на нерухомість ті учасники, які оцінюють такого виду об’єкти продажу, в залежності від різних характеристик.

Кожен з методів оцінки нерухомості знаходить собі застосування в тому чи іншому вигляді продажу. Ні для кого не секрет, що в першу чергу для забудовника, – це забезпечити максимальної різниці між витраченими коштами на будівництво і вирученими грошима за продаж нерухомості.

Так, наприклад, забудовники вирішили, що вигіднішим буде продаж квартир під Києвом тому, що вони вкладають свої гроші і будують житлові комплекси в таких селищах, як Вишневе, Крюковщина та інші. Ціни на нерухомість будуть, звичайно, нижчими ніж ціни на квартири в Києві. Вартість 1 м2 в житлових комплексах під Києвом може становити від 11 до 14 тис. грн, а в самому центрі Києва – приблизно від 16 тис. грн і вище.

Існують різні критерії для оцінки нерухомості. Одними з них є метод порівняння продажів та дохідний метод. Вони базуються на визначенні сум коштів, які надходять від угод з продажу прав власності, платежів оренди (прибутковий), або вартості продажу об’єкта (порівняльний метод). Існує оцінка нерухомості за допомогою витратного методу. Вартість розглядається як сукупність трудових витрат, матеріалів і вартість управління.

Якщо оцінювач володіє знаннями про всі методи оцінки, то він вважається більш цінним фахівцем для клієнтів тому, що вони можуть бути впевнені, що оцінка буде адекватна, правильна і прийнятна.

Схожі публікації:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами