Оцінка вартості майна

06.05.2013

Оцінка вартості майнаНеобхідність у контролі власності виникає в різних ситуаціях. Серед існуючих методів найбільш актуальним є . Вона дозволяє дізнатися про реальну вартість приватних або комерційних об’єктів, підприємств, дає можливість оцінити нематеріальні активи.

Механізм оцінки вартості майна передбачає проведення аналізу кваліфікованим фахівцем з метою вироблення ціни, що відображає істинну вартість. У своїй роботі фахівці з оцінки майна керуються встановленими принципами етики і професіоналізму, а також дотримуються встановленої процедури.

Скористатися послугами з оцінки вартості майна можуть фізичні особи, приватні підприємці та інші юридичні особи. Кваліфіковані експерти можуть якісно провести оцінку квартир, автомобілів і промислового спеціалізованого обладнання. Оцінка може проводитись з наміром визначити інвестиційну, відновну, ринкову або кадастрову вартості. Результат проведеної оцінки підтверджується актом встановленої форми, в якому відображається оціночна вартість майна.

Завдяки даному документу власник може дізнатися достовірну вартість свого майна. В угодах з оцінюваним майном акт може послужити підтвердженням чистоти для зацікавлених осіб.
Процедура оцінки вартості майна може стати необхідною під час операцій з житлом, в ході акціонування компаній і операцій з емісії акцій, при оформленні страхових договорів, коли майно виступає як застава, у випадках ліквідації компаній та згідно з вимогами судів.

Крім того, професійна оцінка вартості майна може стати незамінною в спірних ситуаціях з майном. У таких випадках доцільно буде скористатися допомогою незалежного експерта, який проведе ретельний аналіз та оцінку вартості майна. Підтверджена таким фахівцем ціна вказується у відповідному документі, який допоможе у вирішенні проблемного випадку.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами