Передумов для подорожчання житла немає – експерт

01.01.2012

Тенденції, які роблять погоду в сфері операцій з житлом, свідчать про те, що перебуває в стані стагнації. На думку віце-президента Асоціації з нерухомості Віктора Несіна, такий стан справ буде зберігатися і надалі.

З початку року вартість нерухомості в Україні в цілому знизилася на 15%. При цьому якось значних підйомів вартості в періоди традиційної купівельної активності не відмічено. Віктор Несін охарактеризував цінову ситуацію на ринку, як стабільну з тенденцією до зниження.

Ознаки зміни ситуації поки не проглядаються. З цієї причини, прогнозує експерт, нерухомість в найближчому майбутньому навряд чи почне дорожчати. Віктор Несін зазначив, що на рівень цін у наступному році може вплинути робота організацій, які оформляють і реєструють операції з нерухомістю. Зокрема – . Якщо ці структури заблокують операції на ринку – ціни на житло можуть ще більше просісти.

Схожі публікації:

Теги: ,

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами