Переваги і ризики інвестування в нерухомість

23.12.2013

продати квартируВкладення грошей у кращу нерухомість – найнадійніший спосіб інвестування. Використовувати купівлю нерухомого майна в якості збереження та примноження своїх фінансів вигідно завжди. Але не варто забувати про те, що купувати всю нерухомість поспіль не можна. Спершу потрібно аналізувати ситуацію, пов’язану з конкретним об’єктом, і тільки тоді приймати рішення про його придбання. Купивши недорого житлове приміщення, поблизу транспорту та з підведеними комунікаціями, ви можете отримати хороший дохід від здачі його в оренду, а через кілька років продати його втричі дорожче.

Перш за все, потрібно заздалегідь визначитися з типом нерухомості, що купується – це може бути житлове, офісне або складське приміщення. Після цього потрібно визначитися, скільки буде кімнат у приміщенні і яка буде його площа. Зрозуміло, площа придбаного приміщення залежить безпосередньо від наявної суми. Після того, як визначитеся з розмірами вирішуйте, в якому районі буде купуватися нерухомість. Можна придбати елітне житло, а можна – бюджетне. Купуючи квартиру чи будь-яке інше приміщення, збанкрутувати практично неможливо, тому що нерухомість завжди можна продати кому-небудь або здати в оренду, і отримувати регулярний пасивний прибуток. Певну вигоду приносять інвестиції в нерухомість, що будується. Купувати квартиру або офіс, який тільки будується дуже вигідно, тому що вартість приміщень на початкових етапах будівництва помітно нижче вартості добудованого житла. Але варто врахувати, що існує сумна дійсність банкрутства будівельних компаній. Безліч будівництв просто зупиняється або темпи будівництва занадто сповільнюються через нестачу спонсорування або махінацій їх власників. Врахуйте, що, там де підвищується вигода, зростають і ризики. Якщо купуєте складське, або офісне приміщення, то при здачі такої нерухомості в оренду буде більше клопоту по їх додатковому обслуговуванню. Проте останнім часом інвестори купують саме комерційну нерухомість, тому що в порівнянні з житловим майном вона приносить значно більший дохід.

Отже, якщо хочете вкласти гроші з мінімальними ризиками, то придбайте нерухомість самого затребуваного типу, розміру і географічного положення. Єдиною трудністю, з якою можете зіткнутися – це велика сума капіталовкладень. Однак якщо ви маєте гроші у своєму розпорядженні, то кращого варіанту інвестування для себе просто не знайти.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами