Первинка чи вторинка – що краще?

24.03.2014

Первинка чи вторинкаТим, хто зважився придбай власне житло, в першу чергу для себе потрібно вирішити, яку квартиру вигідніше купити: вкласти гроші в готове житло на вторинному ринку або купити в новобудові нову квартиру. Щоб вибір був правильним, потрібно зважити можливі недоліки та переваги нової квартири і вторинного житла.

Одне з головних переваг покупки квартири в новому будинку – абсолютно чисте житло, без будь-якої «історії». Збалансована планування, абсолютно нові комунікації, соціальне оточення – теж важливі факти при купівлі квартири в новобудові.

Раніше було більше переваг у бік «вторічек» через можливість придбати дешеву і маленьку квартиру, так як жоден забудовник не міг запропонувати такий варіант. Сьогодні ж на «первинці» цілком можливо підібрати малометражку. Нові квартири можуть похвалитися не лише побудовою за європейськими нормами і стандартами, а й сучасної тепло і звукоізоляцією, і сучасними ліфтами.

Ще один важливий плюс придбання квартири в новому будинку – це те, що при вкладенні грошей в новий будинок ще при його будівництві, виходить пристойна економія в порівнянні з вартістю житла у вже готовому будинку. А за умови відсутності іпотеки варіант розстрочки від забудовника і невеликий первинний внесок роблять житло в новобудові ще доступнішими.

Вторинне житло також має свої певні переваги. Адже купуючи обжиту раннє квартиру, покупець набуде не віртуальні квадратні метри, а справжню квартиру, яку можна спочатку оглянути і тільки після цього вже заселитися. Тим більше, що обжитий будинок і район вже має повністю розвинену інфраструктуру: облаштовані дитячі майданчики і двори, безліч працюючих магазинів. Та й просто значна свобода вибору. Не у всіх районах ведеться будівництво новобудов, а «вторинку» можна купити там, де хочеться.

Найважливіший момент – це готовність житла, що купується юридична і фізична. У вторинне житло можна переїжджати буквально наступного дня поле оформлення документів, у той час як більша частина продаваних новобудов – у різному ступені готовності, а іноді тільки «котловани». Ну і останнє, про що не варто забувати – це ремонт. Якщо під «вторинці» можна просто переклеїти шпалери, то в купується бетонній коробці потрібно робити абсолютно все, починаючи з проводки і закінчуючи статевим покриттям.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами