Плюси і мінуси квартир в новобудовах…

07.10.2013

квартири в новобудовахБезсумнівно, для кожної людини покупка квартири є дуже відповідальним і серйозним кроком. На сьогоднішній день все більша кількість сімей бажають купувати , тим більше, що цей сегмент в даний час розвивається дуже активними темпами.

Квартири в новобудовах мають ряд істотних і незаперечних переваг. Наприклад, будівництво передбачає використання лише сучасних матеріалів і технологій, а при купівлі застосовуються найбільш гнучкі і оптимальні умови отримання кредиту та інше. Квартири в новобудовах також мають і свої мінуси: при облаштуванні нового житла доведеться подолати ряд труднощів. Наприклад, велика кількість новобудов здаються сьогодні в, так званій, «чорновій» обробці з вільним плануванням. «Чорнове» оздоблення передбачає часткове оштукатурювання стін і цементно-піщану стяжку підлоги, а не включає дана обробка в себе наступне: монтаж електричних та сантехнічних елементів, установку міжкімнатних дверей. Тому, купуючи квартиру в новозбудованому будинку, знайте, що ви отримаєте лише порожній простір, обмежений стінами. А, як відомо, жити в не відремонтованій квартирі не те що незатишно, а неможливо. Отже, ремонту квартири не уникнути.

Безпечні новобудови

Сучасні новобудови зводять зараз у відповідності з останніми вимогами про безпеку. Вони відразу технічно оснащуються системами протипожежної, антитерористичної та іншої безпеки. І з кожним роком вони все більше і більше удосконалюються.

Але все ж одним з кращих і найпопулярніших залишається водяне пожежогасіння. Незаперечною перевагою таких систем є те, що вони не завдають ніякої шкоди людині. Одним з найбільш ефективних методів ліквідації пожеж залишається гасіння водою. У порівнянні з іншими методами: порошковим, аерозольним або газовим пожежогасінням, – вода є найбільш безпечним, надійним і дешевим вогнегасним складом. Зараз нею гасяться до 90% всіх пожеж. Ця система пожежогасіння застосовна саме до житлових приміщень. Але вода може завдати матеріальний збиток техніці або цінним паперам. Тому ця система не використовується в бібліотеках, музеях, банках, складах та інших схожих приміщеннях. Крім того, в новобудовах встановлюються відразу вентиляції димовиділення. Він видаляє не тільки шкідливі речовини, що виділяються при пожежі, але й забирає частину його тепла, очищаючи повітря і знижуючи температуру.

Утеплюємо новобудову

Останнім часом існує тенденція збільшення житлового простору за рахунок утеплення лоджій і балконів. Для початку, їх потрібно засклити. Краще всього використовувати герметичні пластикові вікна і двері. По-друге, забити піною всі щілини і проміжки і постелити покриття на підлогу. Наступний і, мабуть, найважливіший етап – установка опалення.

Ідеально підійдуть біметалічні радіатори опалення. Вони якраз розраховані для багатоквартирних будинків з центральним опаленням. Крім того вони можуть бути будь-якої форми і кольору, не займають багато місця і витончено виглядають – як раз те, що потрібно для невеликої вже кімнатки (колишнього балкона). Легко здійснити і монтаж радіатора, допоможуть гофровані труби. Вони витримують великий тиск, а також досить гнучкі і стійкі до зовнішніх пошкоджень. Справа залишилася за малим – обставити кімнатку за своїм смаком. Цікавим рішенням буде зробити там невеликий зимовий сад, поставивши туди велику кількість квітів. У поєднанні з природою за вікном кімната буде виглядати дуже ефектно. Невеликий диванчик, регульоване освітлення, легкі штори – і ще одним затишним куточком у квартирі в новобудові стане більше.

Сантехніка в квартирі

Прокладка комунікацій в новій квартирі – справа не проста, можна сказати, дизайнерська. Потрібно продумати і врахувати безліч чинників і умов. Не обійтися в будинку, в першу чергу, без води. Від того, наскільки грамотно розташувати водні комунікації, залежатиме обстановка в будинку, особливо на кухні та у ванній кімнаті.

Дуже зручна гнучка підводка води, так як її можна вивести до всякого місця, а труби зручно заховати. Труби зручно гнуться під досить великим кутом, а матеріал міцний і екологічно безпечний. При прокладці води часто використовується гофрована нержавіюча труба. Так підводка до змішувачів для сантехніки яскравий тому приклад. Вона являє собою порожню пластикову трубку в металевій оплітці. Підходять такі труби, як під холодне водопостачання, так і для гарячої води, а також для монтажу опалення та системи пожежогасіння. Мають значний термін служби і витримують великі навантаження ззовні. Але вимагає гофрована труба грамотного монтажу кваліфікованих фахівців, зате прослужить воістину довгу і надійну службу. Таким чином, кращі комунікації у будівлі будуть відповідно тільки з якісних матеріалів.

Скільки коштує проживання в своїй квартирі?

Купити квартиру – неймовірно дорого і майже неможливо. Але купуючи її, потрібно бути готовим витратити купу грошей на її ремонт та облаштування. А тарифи житлово-комунального господарства знайомі нині всім. Славляться вони захмарними цінами. А обслуговування найчастіше залишає бажати кращого. При тому, чим більша площа квартири, тим сумніші справи. Так за що ж ми все-таки платимо?

Отже, ЖКГ, водопровід, каналізація, теплопостачання, капітальний та поточний ремонт будівель, вивезення сміття, благоустрій прибудинкових територій і, звичайно ж, електропостачання. Найбільшою оплатою взимку є, звичайно, опалення. Ось такий парадокс у світовій газовій та нафтовій державі. Недалеко від нього відстало водопостачання та підігрів води. Крім того із завидною постійністю кожен місяць на утримання і ремонт громадського майна ідуть чималі суми, а от реального ремонту та утримання, на жаль, не видно. Спасаючись від щомісячних поборів, все більше людей встановлюють лічильники: на газ, на воду, на світло, купують енергозберігаючі лампочки. Як би там не було, це все ж помітно впливає на суму в рахунку-квитанції за житло.

У новій квартирі – все по-новому

У новому будинку все повинно бути по-новому. Найпрекрасніше в цьому те, що для фантазії повний простір в діях і ніяких обмежень. Купуючи квартиру в новобудові, ще в процесі будівництва можна продумати обстановку і систему комунікацій. По-перше, звернути увагу слід на систему опалення.

«Куплю радіатори опалення задешево», – планують деякі. Але краще не економити на теплі, щоб в середині першої ж зими не прорвало новеньку дешеву батарею і не довелося мерзнути у власній квартирі. Перед покупкою слід порадитися з досвідченими спеціалістами. Завдяки зручній підводці можна встановити батарею в будь-якому місці квартири. А також заховати її в стіну так, що буде красиво і зовсім непомітно. Таким же чином можна вчинити і з сантехнікою в санітарних вузлах і на кухні. Перед підключенням газу до будинку продумується зазвичай відразу і гнучка підводка газу, ретельно перевіряється монтування та герметичність всіх з’єднань, встановлюються замикаючі і регулюючі крани. Таким чином, про всі ці складові краще подумати, поки будується новий будинок, щоб отримати готову квартиру з уже зручними і пристосованими комунікаціями.

Вибираємо нерухомість. Первинне чи вторинне житло?

Перед багатьма людьми постає досить складне питання про правильний вибір нерухомості. Оренда квартири під офіс або житло вимагає особливої уваги. Тут необхідно враховувати цілий ряд умов. Оренда офісу без посередників часто буває більш вигідною. Тим не менше, агентство допомагає підібрати підходящий варіант з урахуванням усіх побажань. Ще одним важливим питанням є вибір і клас приміщення, будь то елітні бізнес центри великих міст, або приміщення нижчого класу.

Покупка нерухомості – набагато більш відповідальний крок. Спершу слід визначитися з вибором – приватний будинок або ж квартира. Власний будинок – мрія багатьох людей, проте він вимагає набагато більшого догляду, ніж квартира, і великих фінансових витрат. По-друге, необхідно вирішити – чи хочете ви жити в новобудові або ж у вторинному житлі. Новобудови більш дешеві і довше служать, але вторинне житло вже готове до здачі і дозволяє заощадити на ремонті і обробці. Тип житла також відіграє важливу роль. На сучасному етапі поширені панельні, монолітні, а також цегляні будинки. Далеко не останнє місце займає район житла. Тут враховуються індивідуальні побажання.

Квартири з обробкою

Якість придбаної нерухомості відіграє велику роль у виборі людей. Чи збираєтеся ви купити офіс або ж квартиру, перевага у виборі буде на боці нових приміщень з виконаним сучасним ремонтом.

Перше бажаючим зняти житло пропонувалися квартири з якісною обробкою лише в приміщеннях бізнес-класу. На сьогоднішній день обробка виконується також у приміщеннях економ-класу. Новобудови з виконаним ремонтом займають уже 30% серед всіх елітних пропозицій, з яких 7% відводиться приміщень економ-класу. З приходом економічної кризи, попит на новобудови почав знижуватися. Як наслідок, для залучення більшої кількості клієнтів стали виконувати обробку в приміщеннях економ-класу. Дані пропозиції незмінно зростають. Найчастіше ціна приміщень з готовою обробкою не перевищує вартість квартир без обробки, що є дуже вигідною пропозицією. Поки частка даних пропозицій не настільки велика, але в майбутньому вона буде набирати обертів і користуватися величезним попитом, виключаючи труднощі з ремонтом.

Балкони

В новій квартирі ви звертаєте увагу на всі дрібниці, які тільки можливі. У вашій голові відразу народжуються плани про перетворення вашого нового житла, можливо косметичний ремонт і багато чого іншого.

Хочеться поговорити тут про балкони, які, як не крути, є невід’ємною частиною самої квартири. Особливо, коли мова заходить про новобудови. У таких будинках балкони зазвичай представлені у вигляді великих лоджій, які ви за своїм розсудом можете засклити. На сьогоднішній день модною тенденцією є, так би мовити, внутрішній балкон. Робиться це досить просто. Сама лоджія скло пластиковими вікнами, а спільна стіна балкона і квартири ламається. У підсумку ви розширюєте внутрішній простір свого будинку. В наслідок можна відгородити балкон світлими шторами і обладнати його, приміром, під індивідуальну кімнату. Стіни задекорувати, постелити ковролін, поставити маленький столик, розкидати по підлозі подушки. Чесне слово, кращого місця для відпочинку та релаксації ви не знайдете. На жаль, такий варіант з балконом доречний для квартир на верхніх поверхах. Якщо ви заселилися в новобудові на нижньому поверсі, то внутрішній балкон краще не робити, так як вуличний шум доставить вам багато клопоту.

Нове або добре забуте старе?

З неймовірною швидкістю ростуть масштаби будівництва по всьому світу, зокрема вже не можемо собі уявити і дня без чергової новобудови, більш за все це торкнулося мешканців міст, і не тільки великих, а й звичайних райцентрів.

Старі будинки зносяться – їм на зміну приходять нові. Думки людей щодо цієї ситуації різняться, одні вважають, що будівництво йде на користь, так би мовити, характеризує прогресивний напрямок країни. Інші, яких за даними соціологічних опитувань більшість, впевнені, що сучасне житло будується зовсім не на століття, як у радянський час. І та і інша точки зору, безумовно, мають право на існування. Але не варто бути настільки категоричними у своїх перевагах. У наше століття модернізації недоречно міркувати про якість житла. Тут сумнівів бути не може, за допомогою нових технологій будівельні компанії досягли абсолютної майстерності в будівельній справі. Тому як би не сумно це було для завзятих консерваторів, але незабаром будинків позаминулих століть буде ставати все менше і менше. Крім нових будинків зводяться також нові готельні комплекси. Готелі відповідають сучасним стандартам, а номери нормам комфортабельності. Так що якщо вам коли-небудь доведеться вибирати між «новим» і «забутим старим», то проголосуйте за перше.

Схожі публікації:

Теги: ,

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами