Психологія господаря квартири, який її продає

16.12.2013

квартира в розстрочкуНапевно, багато хто з нас пам’ятає такий анекдот: «Людина на базарі продає річ, таку ж, як і інші, тільки коштує вона набагато більше. І от люди задають пряме запитання, мовляв, в чому сенс? Продавець каже, що йому сильно потрібні гроші». Багато хто сміється, коли чує цей жарт, усвідомлюючи повну відсутність сенсу. Нічого дивуватися, в нерухомості аналогічне положення справ можна побачити практично щодня. Давайте розглянемо можливі приклади.

1. Колись давно будинок був куплений за високою ціною. Тепер з’явилася необхідність продати його за максимально високою ціною.

2. Людина накопичила велику кількість боргів. Тому об’єкт нерухомості потрібно продати дорожче, бо нічим розплачуватися.

3. У дітей проблеми з інститутом або ви хочете купити новий автомобіль, а необхідна грошова сума відсутня. Або було вкладено чимало коштів у ремонтні роботи будинку і тому необхідно їх як-небудь повернути. Можливо, з’явилося бажання купити житлове приміщення більшого розміру. Необхідність у продажу якомога дорожче з’являється сама собою. Подібних прикладів можна навести скільки завгодно.

Як формується дана позиція? Сенс, як правило, полягає в тому, що господар самостійно починає займатися продажем і вирішує, за яку суму грошей продавати. Потрібно відзначити, сенс у цьому є, однак тільки частково. У реальності господар квартири може сподіватися на успіх, знижуючи вартість. Наприклад, швидко потрібно продати житло. Зовсім інша справа, якщо людина хоче реалізувати об’єкт нерухомості за завищеною ціною.

Ця схема, як правило, не діє через те, що ні в кого немає бажання платити більше, якщо аналогічний товар легко купити дешевше. Можна відчувати себе господарем ситуації і продавати нерухоме майно за будь-яку ціну. Однак яку суму грошей вдасться отримати? Це ви дізнаєтеся на власному прикладі в залежності від ситуації, що склалася. Клієнтів, як відомо, не цікавлять причини, через які житло продається за свідомо завищеною ціною. У цьому, власне, немає нічого дивного. Все логічно! Ні в кого в планах немає пункту «оплатити чужі проблеми». Чим раніше продавець розбереться, краще буде для нього самого. Можна мріяти, вірити в ілюзії, складати казки, але на ділі ви не отримаєте нічого!

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами