Роль нотаріуса при здійсненні операцій з нерухомістю

01.01.2013

операції з нерухомістюДуже багато угод з нерухомістю вимагають обов’язкового завірення їх нотаріусом. Перш за все, угоди, що не мають нотаріального посвідчення відповідно до законодавства, визнаються недійсними, не мають абсолютно ніякої юридичної сили, можуть завжди бути оскаржені в суді. І потім нотаріальне завірення дозволяє знизити можливі ризики власника житла.

Збираючись відвідати нотаріальну контору, кожному учаснику угоди з нерухомістю, буде це договір купівлі-продажу, договір дарування, міна або довічне утримання, необхідно знати наступне. При посвідченні угоди, нотаріус ретельним чином перевіряє документи на предмет відповідності закону містяться в них умови, а також правильність їх оформлення.

Крім цього, нотаріус з’ясовує правомочність здійснення угоди продавцем, а також наявність необхідних документів. При відсутності будь-яких документів, нотаріус запитує їхню у сторін. Важливо пам’ятати, що нотаріус – це посадова особа, яка виконує свої обов’язки, і він не може дати гарантію того, що будь-який з учасників угоди не може стати жертвою шахраїв. Враховуючи цю обставину, при укладенні договору завжди слід уважно читати всі умови, які містяться в ньому.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами