Ринок нерухомості підніметься на будівельному «фаст-фуді»

05.01.2012

У 2012 році на вітчизняному ринку нерухомості в найбільшій мірі будуть затребувані «скоростиглі» проекти. Максимум інвестицій, на думку учасників останнього засідання Ukrainian Real Estate Club, отримає сектор торгової нерухомості, в той час як сегменти офісної та житлової нерухомості втратять динаміку.

Пожвавити ринок могли б свіжі обличчя – міжнародні інвестиційні компанії і фонди. Однак, за словами представниці компанії DLA Piper Ukraine Наталії Кочергіної, в осяжній перспективі в нашій країні такі гравці навряд чи з’являться. У той же час експерт відзначила, що присутні на українському ринку нерухомості міжнародні компанії йти не збираються, навпаки, мають наміри поступово розширювати свій бізнес.

Представник компанії “Ренесанс Капітал” Роман Насиров висловив переконаність в тому, що ринок нерухомості буде мати проблеми ще як мінімум півтора-два роки. Хоча в нинішньому році зафіксовано зростання основних показників ринку у відсотковому співвідношенні до попереднього періоду, справжнього підйому поки не спостерігається.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами