Що чекає комерційну нерухомість в 2013 році?

28.01.2013

комерційна нерухомістьПроаналізувавши всі сегменти комерційної нерухомості, експерти прийшли до висновків, що лідером серед став сегмент торговельної нерухомості. Продаж комерційної нерухомості приносить величезний прибуток, особливо якщо мова йде про продаж торгових центрів і готелів. Кількість іноземних інвестицій збільшується з кожним днем ​​і, за словами експертів, найбільше інвесторів цікавлять торгові центри та офісні будівлі.

Багато інвесторів купують офісні приміщення для відкриття нових фірм або здачі офісів в оренду. Насправді оренда є дуже вигідним вкладенням. За статистикою куплене приміщення окупає себе протягом декількох років. Згідно зі статистикою середня орендна ставка за останні кілька років характеризується стабільністю. Ця стабільність пояснюється тим, що розмір орендної ставки був встановлений на рівні мінімального позитивного ефекту.

Також збільшується попит продаж такого сегменту комерційної нерухомості, як складські приміщення. Цей попит пояснюється відкриттям нових фірм, інтернет магазинів, розширенням продукції різних заводів. На думку експертів, в 2013 році попит на складські приміщення залишиться не просто стабільним, але і продовжить своє зростання.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами