Що таке будівельна ліцензія?

22.04.2013

будівельна ліцензіяБудівельна ліцензія в Україні – це дозвіл від держави займатися будівництвом або проектувати для будівництва.  Існує спеціальний закон, в якому описано, для яких видів діяльності потрібно отримувати ліцензію, а для яких – ні. Таку діяльність, на яку потрібно отримувати ліцензію, так і називають «ліцензована діяльність», а сам процес видачі ліцензій – «ліцензуванням».

Для отримання ліцензії підприємство повинно відповідати різних вимогам: мати фахівців необхідної кваліфікації, необхідне обладнання і т.д.

Навіщо потрібна будівельна ліцензія?

У ліцензуванні будівельної діяльності є кілька позитивних речей. Загальна користь ліцензування полягає в тому, що будівництво повинне бути якісним і безпечним: будинки повинні стояти надійно і довго, забезпечувати людей, які живуть у них достатнім рівнем комфорту, в будинку повинні бути газ, вода і електроенергія, а щоб цього домогтися, проектувати і будувати будинки повинні фахівці.  Значить, якщо у підприємства є в штаті фахівці та обладнання, це буде запорукою якісного будівництва, яке відповідає всім будівельним нормам.

Будівельна ліцензія – це документ державного зразка, що підтверджує дозвіл на початок будівельних робіт. Він обов’язковий для ведення будівельної діяльності. Отримувати його потрібно в обов’язковому порядку без винятку всім будівельним компаніям, відповідно до кодифікатора будівельних робіт. Отримувати строительные лицензии потрібно не на всі будівельно-монтажні роботи. У кодифікаторі представлений весь перелік робіт, пов’язаних з будівництвом, на які необхідно отримувати ліцензію.

Читайте на cайті:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами