В Україні 104 тисячі молодих сімей офіційно не мають власного житла

20.04.2013

ціни на житло104 тисячі 769 молодих українських сімей в цей час перебувають на черзі на отримання квартири. Про це повідомляється в офіційних матеріалах Держкомітету статистики.

При цьому 28 тисяч 334 сім’ї стоять на обліку вже більше ніж 10 років, ще 30 тисяч – від 6 до 9 років. Понад 39 тисяч молодих сімей стали в квартирну чергу на протязі останніх 5 років, 7 тис. – минулого року.

Відповідно до статистичних даних, минулого року лише 689 молодих сімей України, які на перебувають на обліку, отримали власне житло.

Нагадаємо, згідно з дослідженнями, житлове питання є однією з найважливіших проблем молодих українських сімей.

“Якщо проаналізувати і запитати, які існують проблеми у молодих сімей, то на першому місці стоїть зарплата і робота, а на другому – забезпеченість власним житлом, а це є серйозною перешкодою до демографічного зростання”, – проінформував Ігор Лисов – Радник Голови Верховної Ради України з питань будівництва.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами