Власна квартира стає реальною

07.04.2014

Квартира в новобудовіБагато жителів нашої країни серйозно стурбовані вирішенням проблеми купівлі власного житла. Особливо актуальне це питання для людей відносно молодого віку. Зазвичай бачиться два шляхи вирішення проблеми.

У першому випадку, який вважається досить витратним, потрібно шукати гроші – брати кредити, позички, іпотеку і намагатися, хоча б на виплат купити більш-менш недороге житло. У другому випадку, який багато хто вважає більш ощадним, потрібно просто щомісяця виділяти деяку суму на оплату оренди квартири.

При найближчому розгляді гроші, які ви витрачаєте на реалізацію другого варіанту, йдуть у нікуди. Через десятиліття, і вже виплативши більш ніж відчутні суми, ви все так само залишаєтеся без власного житла. А в першому випадку виплата часто порівнянних за розміром сум дозволяє вам жити у власній квартирі.

Нерозв’язану проблему для вибору варіанта, пов’язаного з купівлею квартири, найчастіше представляє відсутність коштів, які потрібно внести відразу. Іпотека без первісного внеску допоможе успішно впоратися із цією ситуацією.

Отже, що потрібно прорахувати заздалегідь, до того як відправлятися в банк і оформляти відповідні документи? Для початку визначтеся з вибором програми кредитування і виберіть найбільш зручний для вас варіант. Відносно недавно таким варіантом могла стати спеціальна банківська програма. Проте криза вже позбавила вас такої можливості.

Простіше вирішити проблему тим, у кого є у власності хоч якесь житло. У цьому випадку банк може запропонувати вам кредит під його заставу. Але майте на увазі, ніхто не дасть вам грошей більше, ніж коштує ваше житло. Навпаки, реально ви можете розраховувати на суму, що становить не більше 70–80 відсотків від його ринкової вартості. Але і її, можливо, цілком вистачить на перший внесок.

Гірше, якщо вам нема чого запропонувати банку в заставу. Але і в цьому випадку ситуація не виглядає однозначно безнадійною. Споживче кредитування деякими банківськими установами може забезпечити вас необхідною сумою. Не забудьте тільки прорахувати реальність майбутніх виплат, виходячи з величини ваших доходів. Інакше з кредитів можна і зовсім не вибратися.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами