Вибір агентства нерухомості

25.03.2013

Вибір агентства нерухомостіЗ появою численних спеціалізованих агентств, процес оформлення угод з нерухомістю став більш комфортним. Тепер зовсім не обов’язково своїми силами підшукувати варіанти нерухомості (незалежно від того, чи необхідна оренда, купівля чи продаж). Немає необхідності в особистому спілкуванні з потенційним партнером (другою стороною, учасником угоди). Всі ці питання швидко і максимально професійно вирішують фахівці агентств нерухомості, які можуть допомогти купити квартиру.

Якщо кілька десятиліть тому існувала проблема вибору у вигляді малої кількості пропозицій послуги професійної допомоги, то сьогодні проблема носить дещо інший характер – кількість агентств настільки велика, що визначитися вибором постачальника послуг украй важко. Між тим, незалежно від того вирішили ви купити квартиру чи у вас виникла необхідність орендувати комерційну нерухомість, вибирати агентство слід орієнтуючись на наступні рекомендації досвідчених фахівців.

Якщо ви займаєтеся вибором агентства нерухомості самостійно, не використовуючи допомогу і рекомендації друзів і близьких (які встигли на особистому досвіді переконатися в надійності партнерства з тим чи іншим агентством), в першу чергу слід звернути увагу на його стаж. Чим вищий цей показник, тим більше впевненості в тому, що навіть у кризові часи агентство змогло втримати свої позиції, завдяки професійності співробітників.

Багато хто вважає, що масштабність компанії (кількість філій і відділень) є найкращим свідченням професіоналізму надання послуг. Не завжди цей аспект вірний, адже нерідко й маленькі агентства мають професійний штат співробітників, кваліфікація яких відповідає світовим стандартам.

Незалежно від того, чи потрібно вам зняти квартиру чи ви, навпаки, бажаєте здати власний об’єкт нерухомості (офіс, квартиру, кімнату та т. д), співробітники агентства повинні скласти з вами договір співпраці. Розмір комісійної винагороди за надані послуги також має значення – є агентства, які пропонують фіксовану ставку оплати за свої послуги (незалежно від суми угоди) і є агентства, які працюють на процентних ставках (сума угоди впливає на вартість послуги).

Підійшовши до питання вибору постачальника послуги відповідально, ви зможете оформити будь-які угоди з нерухомістю швидко і з дотриманням законних правил.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами