Вибір керуючої компанії

13.01.2012

Справа в тому, що, купивши довгоочікуване житло, Ви, звичайно, позбудетеся від маси проблем, а й отримаєте нові… Перед Вами відразу ж постане питання про вибір керуючої компанії. Робити свій вибір потрібно обдумано, зважуючи всі «за» і «проти» і стежачи цими пунктами:

1. Насамперед, необхідно переконатися в тому, що фірма, яка пропонує свої послуги, взагалі зареєстрована на території України. Тобто Вам потрібно переглянути її установчу документацію та зажадати інформацію з Єдиного державного реєстру юридичних осіб.

2. Потрібно буде навести довідки про стаж компанії на даному ринку, заручитися позитивними відгуками від нинішніх її клієнтів (бажано спілкуватися з ними особисто, щоб розпитати без поспіху про всі подробиці сервісу). Якщо компанія утворилася зовсім недавно, не варто відразу ж відкидати її кандидатуру, спробуйте дізнатися репутацію її «верхівки»: не виключено, що новою компанією керують хороші, грамотні і досвідчені управлінці.

3. Було б просто чудово з’ясувати плани і наміри компанії щодо саме Вашого будинку. Необхідно усвідомити хоча б для себе, яким чином збирається компанія отримувати прибуток, обумовлений в договорі з ТСЖ. Як будуть надаватися комунальні послуги. Не зайвим буде поцікавитися, чи планується КК будь-яка система щодо забезпечення економії води, опалення, електроенергії, оскільки це важливо.

4. Обов’язково в точності дізнайтеся, які конкретно будуть Вам надаватимуться послуги і яку плату вимагатиме за них компанія. Пам’ятайте, що основні тарифи (опалення, газ, вода, електрика) регулюються і контролюються державою, а ось тарифи на спеціальне обслуговування – це вже вотчина керуючих компаній… І тут вже ціни в різних будинках, але в межах зони впливу однієї компанії можуть відрізнятися один від одного (Ви ж не хочете платити тим же людям за ті ж послуги, але більше, ніж ваші сусіди…).

5. Якщо КК пропонує отримувати плату не через банк, а через іншу фінансову компанію, то навести довідки на цю компанію, теж буде не зайвим.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами