Вибір квартири в сучасних новобудовах України

16.11.2013

Квартира в новобудовіРано чи пізно перед кожною людиною постає питання купівлі власного житла.  При виборі житла в новобудові слід звернути увагу в першу чергу на:

  • Інфраструктуру і тип житлового комплексу.
  • Наявність усіх потрібних документів.
  • Репутацією забудовника.
  • Матеріали, з яких компанія будувала будинок, де ви збираєтеся купити житло.

Добре роздивіться план квартири – вимоги сучасної архітектури іноді підносять сюрпризи майбутнім мешканцям у вигляді кімнат не прямокутної форми і т.д.

Переваги сучасних новобудов

Практично всі сучасні новобудови, як повідомляє дом ріа, оснащені конструкціями вікон із ПВХ, терморегуляторами на батареях опалення, лічильниками гарячої води, редукторами і фільтрами глибокого очищення води.  Часто в новобудовах можна зустріти примусові системи вентиляції.

Тобто, вибравши квартиру в новобудові Ви отримаєте ряд переваг в порівнянні з власниками «хрущовок», побудованих за часів СРСР.

Але слід враховувати ступінь готовності споруди, адже часто квартири розпродують у стані «чонової обробки», такі квартири ще називають «сирими».  Облаштування такої квартири займе чимало часу, і вимагає значного вкладення коштів.

Купуючи квартиру – спробуйте оцінити, у скільки Вам обійдеться ремонт житла.  Іноді низька ціна квартири ховає в собі серйозні витрати на ремонт. Часто вартість квадратного метра квартири виглядає привабливою за рахунок майбутнього ремонту.

Типи сучасних будинків

Сучасні новобудови, як правило, зводять способом панельного, монолітного, або цегляно-монолітного будівництва.

Не варто лякатися терміну «панельний будинок». Сьогоднішні панелі в більшості випадків це добротний тришаровий «сендвіч», який має відмінні теплоізоляційні та шумоізоляційні властивості, до того ж темпи спорудження такого будинку дуже швидкі.

Будинки з моноліту і цегляно-монолітні будинки в Україні будують порівняно недавно. Такі будинки будуються за індивідуальними проектами, тому у всіх квартир можливе вільне планування.

Інфраструктура новобудов

Великою перевагою новобудов є добре розвинена інфраструктура.  Як правило в сучасних новобудовах на нижніх поверхах розміщують магазини, перукарні, аптеки, що вже є незаперечною перевагою.  У дворах новобудов розміщують парковки або гаражі.  Також, часто біля будинку роблять зручні дитячі майданчики і невеликі сквери для відпочинку та прогулянок.

Читайте на cайті:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами