ЯК КУПИТИ КВАРТИРУ? Купівля нерухомості реальна і необхідна!

15.01.2012

як купити квартируНаявність або відсутність окремого житла – прямо пов’язане з сімейним щастям і особистим розвитком чоловіки і жінки.

Куди привести жінку чоловікові, або де зустрічатися жінці з чоловіком, ось питання, яке постає перед 80% молодих сімей і не тільки молодих. А якщо жити чи зустрічатися можна тільки на квартирі у батьків, то постає питання про те, наскільки вони втручаються в сімейне життя і наскільки вони заважають дорослішанню своєї «дитини» при спільному проживанні? Як правило, батьки втручаються в сімейне життя і досить сильно. А можливо у вас вже є своя нерухомість, своя квартира, але вона мала і це сильно погіршує відносини в родині.

У моєму випадку сімейне щастя дуже сильно залежало від придбання квартири. Батьки своєю допомогою, грошима і порадами заважали моєму дорослішанню, а втручанням у сімейне життя – заважали моєму сімейному щастю. Можливо, вони хотіли, як краще, але хто жив зі своєю новою сім’єю і з сім’єю її батьків, напевно зрозуміє мене.

Хтось може сказати, а що складного в тому, щоб купити квартиру? Мовляв, бери гроші і купуй. Якщо у вашому житті справи йдуть саме таким чином, тоді, звичайно, беріть гроші і купуйте. А якщо грошей недостатньо? А якщо заробітна плата не дозволяє відкладати гроші? А якщо банки не дають іпотечний кредит, та й не хочеться переплачувати відсотки? А якщо родичі не згодні на розмін? А якщо, а якщо, а якщо … У моєму житті, і в житті переважної більшості моїх знайомих, перед тим, виникало чимало запитань. І буває, що спіткнувшись на одному – двох питаннях «а якщо», мета покупки квартири спочатку відкладалася на невизначений термін, а потім взагалі забувалася.

Тому, в розділі “КОРИСНЕ” будуть поступово з’являтися статті, які, як я сподіваюся, дадуть відповіді на всі ваші запитання. Я наведу кілька десятків прикладів того, як різні люди в різних ситуаціях знаходили відповіді на питання і купували нерухомість.

Що саме буде в статтях розділу:

1) Статті про правильну постановку мети.

Як повірити в те, що покупка нерухомості можлива, якщо грошей недостатньо навіть зараз? Як переконати своїх батьків і дружину в необхідності поставити мету та купити квартиру? Як поставити таку мету, яку можна досягти? Як зрозуміти і як оцінити, чи досяжна запланована покупка нерухомості для вас чи ні? Як не кинути мета на півдорозі або навіть тоді, коли до покупки квартири, залишився один крок? Основні помилки при постановці цілей, які зазвичай гублять всі благі починання. Це звичайно один з головних розділів для досягнення мети – купівлі квартири.

2) Як заробити на квартиру?

Як правило, одне з перших питань, перед покупкою квартири, таке: необхідно зібрати гроші на квартиру на доплату при обміні або на початковий внесок по кредиту. А для цього необхідно заробляти гроші і відкладати. Найпростіший спосіб відкладати гроші – це збільшити свій дохід. Однак, не всі готові стати власниками свого бізнесу, та й не у всіх це вийде. Є досить багато способів збільшення доходу без того, щоб кидати основну роботу. Про основні з них, які легко можуть буди використаними більшістю людей я і буду розповідати в статтях цього розділу. Звичайно, часто необхідно так само знижувати витрати, хоча б ненабагато.

3) Основні стратегії покупки квартири, їх переваги і недоліки.

Перед тим, як людина складає план (не обов’язково письмово), вона повинна підібрати під себе і під свою ситуацію одну або декілька стратегій. Основні стратегії наступні:

-          Пряма покупка квартири. Це коли ви просто берете гроші або накопичуєте і купуєте квартиру.

-          Обмін квартир з доплатою. Ви самі або з батьками, продаєте наявну у вас квартиру, доплачуєте гроші і купуєте іншу велику квартиру або дві квартири.

-          Обмін квартири і доплата в кредит. Ви продаєте квартиру, берете звичайний кредит і купуєте іншу квартиру.

-          Покупка з тим, щоб взяти іпотечний кредит. Ви вносите перший внесок, берете іпотечний кредит, і купуєте квартиру.

Це основні стратегії для того, щоб купити нерухомість. Все, як правило, зводиться до однієї або декількох стратегій.

4) Як правильно взяти іпотечний кредит?

Ця стратегія вимагає більш детального викладу через свою складність і неоднозначність.

-          Як взяти іпотечний кредит, коли його не дають?

-          Як підрахувати, вигідний чи ні іпотечний кредит, чи краще скористатися іншими стратегіями? Можливо, краще знімати квартиру і ще багато чого іншого.

5) Як правильно вести себе при купівлі квартири?

Хоча – це досить просте питання, особливо якщо ви користуєтеся послугами Агентства нерухомості, але як показує практика і тут «розвалюється» одна з десяти угод. Добре, якщо гроші ваші, і ви можете почекати і купити квартиру трохи пізніше або у інших продавців. А якщо це кредит, де є певний термін? А якщо ціни на нерухомість ростуть? А якщо частину грошей тримають для вас родичі та їхнє терпіння не безмежне? А якщо вам не віддають задаток за квартиру? Загалом, краще в такі ситуації не потрапляти. Всі ці ситуації все практично схожі одна на одну. Якщо знати мінімальні правила обережності, то ви в них не потрапите.

6) Юридичні та інші ризики при купівлі нерухомості.

Купівля квартири – це досить безпечна угода (Крім будівництв, кооперативів і ще деяких). І незважаючи на це, дуже і дуже бажано мати мінімальні знання з безпеки і ризиків. Адже занадто велика сума грошей, яку можна втратити. Деякі угоди потім починають оскаржувати через суд і іноді квартири забирають назад. І, саме головне, що Агентство Нерухомості вам тут не помічник, що б вам вони не говорили. Чому? Тому, що вони зацікавлені в здійсненні угоди. І, звичайно, вони вам не відшкодують ваші втрати, незважаючи на їх страховки, гарантійні сертифікати і т.п. речі. Потрібно знати трохи самому!

У статтях по цьому розділу я розповім вам про свою систему оцінки ризиків як юридичних, так і інших для того, щоб купівля квартири пройшла гладко.

Цього розділу думаю буде достатньо, щоб ви без зайвих зусиль і нервування ви купили собі квартиру і наживали там своє сімейне щастя. Я постараюся все викласти простою, неюридичною мовою.

Схожі публікації:

Теги: , , ,

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами