Як купити квартиру в іпотеку ?

26.08.2013

житло на "вторинці"Житлові питання стосуються практично кожної сім’ї. Багато сімей воліють оплачувати щомісячні платежі за оренду квартири, ніж щомісячні кредитні внески в банк. Але це теперішня вигода, адже ви платите за проживання на даній житлоплощі. Коли договір оренди закінчується ви або продовжуєте його, або підшукуєте нове житло і все починається спочатку. Коли оплачується , то виплати здійснюються за власне житло, тому коли буде здійснена остання виплата за кредитним договором, то житло залишиться у вас. Не варто і забувати, що при придбанні нерухомості ви можете отримати і частину грошей назад, у вигляді майнового податкового відрахування.

Коли оформляється іпотека для молодої сім’ї необхідно переконати банк у тому, що ви повернете дані позикові кошти. З цієї причини необхідно пройти довгу процедуру оформлення іпотечної позики. Пам’ятайте, що сплата щомісячних внесків буде прирівняна приблизно до однієї третини від ваших доходів. Тому необхідно надати банку інформацію про ваші доходи у вигляді довідки з вашого місця роботи. Багато банків пропонують своїм позичальникам платити приблизно по половині свого щомісячного доходу, щоб швидше розплатитися за позикою. Вибір розміру оплати буде залежати від рішення позичальника.

Крім цього позичальник повинен буде внести початковий внесок. Слід не забувати, чим менше буде перший внесок, тим більше буде розмір процентної ставки.

Коли позичальник надає в банк відомості про свої доходи, то банком враховується отримання тільки «білої» зарплати, підтвердженої довідкою за формою 2-ПДФО. Багато банків можуть взяти до уваги і інші доходи позичальника, наприклад, прибуток від орендних відносин або вкладень. Якщо банк порахує, що ваших доходів недостатньо, то він відмовить у видачі іпотечного кредиту.

Процес оформлення іпотечної позики необхідно почати з ріелтерського агентства. Його фахівці не тільки допоможуть знайти варіант нерухомості, але і допоможуть на інших етапах отримання іпотечної позики. Наприклад, підібравши оптимальні варіанти кредитних організацій. Гроші, витрачені на оплату їх послуг, в найближчому майбутньому для позичальника окупляться дуже швидко.

Якщо ви вирішили весь процес провести самостійно, то починайте з вибору банку та підбору оптимальних іпотечних програм. Тільки після цього слід підбирати варіанти по нерухомості, узгоджуючись з вимогами обраної вами кредитної установи.

Схожі публікації:

Теги: , ,

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами