Як повірити в себе і реалізувати свою мету: купівлю квартири і поліпшення житлових умов?

23.01.2012

Якщо ви повірите в те, що зможете поліпшити житлові умови, , то почнете діяти, і рано чи пізно поліпшите свої житлові умови. Без розуміння того, як ви це зробите, ви будете стояти на місці дуже довго.

Отже, як повірити в себе і в реальність купівлі квартири?

Першим, і можливо найважливішим кроком, є зниження цілі до можливого мінімуму.

Ставте перед собою мінімально можливу мету. Якщо у вас нічого немає і ви живете з батьками або знімаєте квартиру, то поставте мету придбати невелику кімнату на околиці міста. Якщо ви живете в однокімнатній квартирі, то не прагнете відразу переїхати в чотирикімнатну, поставте мету купити двокімнатну квартиру, або зовсім невелику трикімнатну, за ціною аналогічну двокімнатній і т.д.

Звичайно, мінімальна мета буде відрізнятися для людей з різними доходами і характерами. Але, загальний принцип все – таки такий – ставте мінімально можливу мету!

Друге. У багатьох книгах, які я читаю, потрібно візуалізувати образ цілі, і тоді вона сама як би реалізується. Що головне, це тримати в голові образ, концентруватися на ньому і нібито 90% потрібно приділяти візуалізації бажання і всього лише 10% тому, як ви будете її реалізовувати.

Я згоден, що обов’язково якийсь час приділяти образам і візуалізації того, що ви хочете. Припустимо, як ви купуєте і переїжджаєте в окрему квартиру. Однак, співвідношення має бути якраз протилежне. Десять відсотків приділяйте самій мрії і 90% приділяйте своїм планам.

Саме на діях, спрямованих на реалізацію вашої мрії і потрібно концентрувати всю свою основну увагу. Тобто, пишіть план, постійно перечитуйте його і при необхідності міняйте, дивіться оголошення про те, які квартири продаються і скільки коштують, дізнавайтеся умови обміну, доплати, іпотечних кредитів, обговорюйте свою мрію з тими людьми, які вас підтримують і вірять в вас.

А зараз зупинимося на деяких з цих пунктів окремо.

1.    Як може виглядати ваш План.

Припустимо, ви живете з батьками у трикімнатній квартирі. Вони кілька разів говорили, що не проти того, щоб розміняти цю квартиру, але якихось реальних дій не роблять.

Ваш план: Розміняти трикімнатну квартиру на двох і однокімнатну квартири. Необхідну доплату частково накопичити, а частково взяти кредит.

Ось тепер, концентруючись на даному плані, щодня його перечитуючи, а при необхідності, доповнюючи і змінюючи, ви зможете рухатися до своєї мети набагато швидше, ніж просто тримаючи в голові образ окремої однокімнатної квартири.

Через кілька тижнів обмірковування цього плану він може обрости купою подробиць, може дуже сильно змінитися або навіть докорінно змінитися.

Припустимо, (цифри умовні) ви стали розмірковувати над тим, як реалізовувати свій початковий план у життя. Дізнаватися інформацію, обговорювати з батьками ваші мрії. У вас виникають такі подробиці. Наприклад:

-          Вартість трикімнатної квартири, де ви зараз всі разом живете, становить 100 тис. дол., Вартість 2-х кімнатної квартири – 75 тис. дол., 1-кімнатної квартири – 50 тис. дол. Інші витрати 3 тис. дол.

-          Відповідно для того, щоб розмінятися необхідно доплата 128 тис. дол.

-          Необхідну доплату візьмемо з наступного: 3 тис. дол. я зможу відкласти протягом року, якщо візьму підробіток, 3 тис. дол. обіцяли відкласти батьки протягом року. Решта 22 тис. дол. візьму на себе іпотечний кредит (або просто кредит), де поручителями виступлять батьки. Кредит зараз дають під 25% річних.

З таким планом ви вже можете діяти далі і повірити у здійсненність вашої мрії. З таким планом ви зможете переконувати інших людей, і вам буде набагато простіше розмовляти з батьками.

Одна справа ви просто скажіть «Давайте розміняємося», і інша справа ви прийдете до плану, який є проробленим і цілком здійсненним. Без плану і реальних дій ваші мрії просто не сприймуть всерйоз. Коментарі будуть приблизно такі: «Ну колись, можливо років через 10-20, можна буде над цим подумати».

І тільки коли ви прийдете з реальним планом, вас дійсно можуть уважно вислухати. Можливо, ви вислухаєте вузькі моменти, які не врахували самі, можливо навіть сильні заперечення, можливо, вам відразу або через деякий час запропонують інший варіант, можливо з першого разу не погодяться і знадобиться ще кілька обговорень. Але це буде вже реальний рух вперед, а не переливання «з пустого в порожнє».

У цьому прикладі ви переконуєте своїх батьків. Але кого ви будете переконувати – неважливо. Це може бути ваша дружина, інші родичі, друзі, банкіри, і, врешті-решт, ви самі себе повинні переконати.

Тому, основну увагу потрібно приділяти концентрації не на образі цілі, хоча це теж добре, а на діях (планах).

2.    Перечитування плану.

План потрібно постійно перечитувати, бажано щодня. Перечитування плану дій крок не менш важливий, ніж його складання.   Спочатку просто перечитуйте план і не змушуйте себе активно діяти.

3.    Доповнення, конкретизація і переробка плану.

План без конкретики і постійних додатків не зовсім живий. Його потрібно доповнювати і уточнювати. Вартість квартир можна уточнювати по оголошеннях в газетах та інформації в Інтернеті.

Готовність батьків відкладати гроші для розміну так само потрібно постійно обговорювати з батьками, уточнювати суму і терміни по мірі початку руху.

Готовність банку дати вам кредит на таких умовах, так само необхідно уточнювати. Більше конкретики і тоді рух неминучий.

Якщо щось не виходить, обдумуйте обхідний варіант. Наприклад, банк не надає всю плановану суму в кредит, але може дати менше, то значить скорегуйте план в бік збільшення термінів своїх накопичень, або більшої суми відкладання, підробітку і т.д.

4.   Обговорюйте план з людьми, які вас підтримують.

Важливий пункт для просування до мети. Постійно обговорюйте ваш план з тими, хто вас підтримує, так чи інакше зацікавлений у вашому успіху і з тими, хто може вплинути на його реалізацію.

У нашому прикладі – це батьки. В інших прикладах – це може бути дружина, друзі, родичі, колеги і т.д.

Обговорення планів, виявляє ваші вузькі місця, які ви б самі й не помітили, надає вам сили.

Разом, для того, щоб повірити в те, що житлові умови можна змінити, потрібно зовсім небагато: зменшити до мінімуму свою найближчу мету, сконцентруватися на складанні, перечитувати і конкретизувати план, а так само необхідно періодично обговорювати вашу мрію з тими людьми, які вас підтримують і зацікавлені у вашому успіху.

Схожі публікації:

Теги: ,

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами