Як правильно купити нерухомість?

08.04.2013

купити нерухомість10 золотих правил для покупців нерухомості

Багато покупців нерухомості роблять одні ті ж помилки, уникнути яких допоможе Вам дотримання наступних 10 правил.

1. Збирайте альтернативні пропозиції (інформація від інших маклерів, оголошення) для того щоб мати уявлення про реальну вартість. Не варто покладатися тільки на одного продавця та його «дослідження ринку».

2. Завжди потрібно оглядати об’єкт нерухомості перед покупкою. Який стан об’єкту, яке місце розташування і т.д.? Найкраще для цієї мети залучити оцінювача.

3. Вкладайте стільки власного капіталу, скільки можливо! Щонайменше, 20%, багато покупців житла проплачують відразу навіть 60% і більше. Цим Ви уникнете високі витрати при виплаті відсотків в подальшому!

4. Перевірте, яку процентну ставку по іпотечному кредиту банк пропонує особисто Вам. Часто, кращі відсоткові ставки доступні тільки для заможних клієнтів, які не мають боргів.

5. Дізнайтеся про пільги, дотації, субсидії та інші можливості, які дозволять придбати житло дешевше. Наприклад, різні державні програми (“Молодіжне житло”, “Доступне житло” і т.п.), а також регіональні проекти.

6. Своїм інвестуванням не розраховуйте на моментальне підвищення вартості. Тенденції ринку нерухомості в багатьох країнах зараз такі, що ціни падають. Виняток становлять тільки великі міста.

7. Нехай податковий консультант перевірить передбачувану суму, яка буде зекономлена за рахунок зменшення податкових платежів. Часто при низькому рівні доходу вона мінімальна або взагалі відсутня.

8. Приймайте в розрахунок і Ваші фінансові резерви. Вони будуть корисні Вам не тільки у разі хвороби, безробіття, але також і в той час, коли Вам прийдеться зайнятися ремонтом.

9. Розраховуйте в перспективі. Договори, за якими Ви десь через 10 років знову зможете продати Вашу нерухомість і при цьому отримати прибуток, в більшості своїй, несерйозні.

10. Розраховуйте чесно! Нерухомість тільки в самих оптимістичних розрахунках (наприклад, при щорічному збільшенні вартості) є хорошим капіталовкладенням. Реально – це 3-4% прибутку в рік.

Схожі публікації:

Теги:

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

*


Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

При використанні матеріалів цього сайту обовязковим є гіперпосилання на NERYXOMIST.ORG.UA, відкрите для індексації пошуковими системами